Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Nowhereman #271 üzenetére

    Oké, felveszem a kesztyűt. Akkor is én álmodom a legnagyobb baromságokat ebben az országban! Hülyeségben verhetetlen vagyok, és sértve érzem magamat, ha valaki azzal jön, hogy ő még vadabbakat álmodik. Ejnye. A profi sületlenség összehordó én vagyok. :)

    Ezt übereld, ha tudod!

    (A bőség zavara, a naplóm tele idióta álmok leírásával.)
    Na, ez jó lesz. :DDD
    Annak idején agyamra ment a Vampirehunter D. :D Le se tagadhatom. Imádtam. Azonban a fan-álmok még jobbak, mint az elmémet felpörgető alkotások.
    2004.április.19.
    ''Olyat álmodtam, hogy azt hittem ketté áll a szemem! Vámpírok minden mennyiségben, köztük a mindig ellovagoló, de ezúttal átkozottul meggyepált D-vel. A sztori egy eléggé őrült világban játszódott, ahol az emberek igencsak féltek a vámpíroktól és bár már nagyrészt kiirtották az éjszaka rémeit, mégis frász törte ki őket, ha megemlítettem nekik a rémeket.
    Egy dekadens városba, ami ismét Rómára emlékeztetett engem, egy különös ember érkezett, aki a Panteonban átalakult égi lényé és eleven tűz borította be.
    A város felé lovagolt, egyszer már elhagyott, hűséges hölgye kíséretében a vámpírvadász. Melléjük szegődött egy falusi, aki elmondta, hogy ezen a vidéken már nem élnek szörnyek, mivel a város ura mindet elpusztította, és hogy D jobban teszi, ha elmegy. Az égen körözött óriási keselyűként az aranyos fényű alak, aki egyből észrevette D-t és megtámadta. Szegény főhőst végigkergette a fél vidéken, mire D bemenekült a lángoló férfi elől egy csűrbe. Teljesen kivetkőzött magából, egészen vámpír lett. Leszakadt róla a köpönyege és ruhájának felső része (láthatóvá lettek formás izmai), és hát egészen ijesztően nézett ki a fájdalom hatására. Egy kisgyerek odament hozzá, hogy megkérdezze nincs e valami baja a „bácsinak”. D majdnem megölte, de inkább elküldte azzal, hogy most veszélyes az ő társasága. A falusiak meg jöttek, hogy vasvillával, fejszével, kapával ellássák a baját a szörnynek, de lóháton loholva időben megérkezett D szíve hölgye és kimentette hősét a bajból, amik itt nem értek véget, mert olyan vidékre tévedtek, ahol viszont rengetek szörny élt! Lidércek, szellemek, démonok, élőholttá vált, bolyongó vámpírlelkek és egyéb förmedvények, akik örömmel készültek elintézni az eleven lányt és félvámpír szerelmét. Elképesztő mészárlás vette kezdetét, és én csak néztem a szörnyshow láttán!''

    Öhm, hiába tagadnám vonzódásomat a darkos, félszörny, izmos pasik iránt. :)

    Azonban a lényeg annyi, eme álom is káprázatosan nézett ki. Sokkal izgisebb testközelből követni az akciót, mint a moziban ülve nézni a vásznat. A moziban az ember passzív szemlélő, míg az álmaimban a szereplők mögött, mellett loholok, vagy bennük vagyok.

    Imádok álmodni! Annyi mindent átéltem már, születést, szülést, öltem és megöltek, szálltam és zuhantam, felfedeztem az űrt és az óceánok mélyét, idegen fajokkal találkoztam, láttam a múltat, a jövőt, tenyerembe vettem egy csillagot, és még sorolhatnám.

    Gyerünk! Komolyan érdekel, hogy Te mennyire vagy álomúr.

    Még hogy Disney-matinék az álmaim...

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

  • .volkovy.

    tag

    válasz Nowhereman #271 üzenetére

    Szembesülni hogy lehet?
    Álmodjak a kezembe egy teli táras Minigunt?
    Semmit nem tesz tönkre ez az álom ideát, csak már unom, hogy ilyen marhaságokat álmodok..
    Mindent kilapátoltam, pacifista ateista állatbarát lettem.:D

Új hozzászólás Aktív témák