Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz Algieba #272 üzenetére

    Most meg kell hogy sértselek, de szerintem sem kegyetlenségben sem hüllyeségben nem vagy a toppon. Ahoz képest, hogy itt valaki azt álmodta, hogy befalt egy fél számítógépet alkatrészenként, az eszelősebb. Ez natúr fantázi könyvek esete. Tényleg át kéne térned a gyerekmesékre úgy futólag.

    Rémesek. Nos volkovynak az a baja, hogy össárkányok kergetik álmaiban. Az én álmaimban én vagyok a legszönyűbb mindennél. Halomra mészárolom az embereket és még minigun sem kell hozzá. Átharapom a torkukat, kitépem a szivüket, a legnagyobb természetességgel, ultraalacsony ingerküszöbbel.
    Volt hogy az én álmomban is megakartak égetni a parasztok. Ekkor én az egyik kezemmel megfogtam a csuklyámat, és egyetlen mozdulattal letéptem a köpenyemet. A köpenyböl a testem helyett egy sáskaraj rajzott ki és mint éhes pirányák nekiestek a népnek. Miután csontig rágták őket a raj visszarepült a köpenybe. A köpeny lassan felemelkedet és emberi tartást vett fel, és ott voltam benne én.

    Szóval van még hova fejlődnötök!
    Apropó sexus: Volkovy, mondjuk probáld meg mondjuk úgy álmodni, hogy a dögös macával együtt tuti helyre menekültök a sárkánygyík elől - aztán már tudod mit kell csinálni

    Utánam a kondenzcsik!

Új hozzászólás Aktív témák