Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz #16729600 #15236 üzenetére

    Én azt olvastam a mi a vége felé volt, ott egyértelműen mindenki az MP-ről írt sőt neked még linkelték is.
    Nálunk ez van most sajna nálad nem. Örülj ennek mi bosszankodunk és szívunk, mert nem fizették az éjszakai műszakot így emberek hagyták el a posta ezen területét februárban, majd kirúgták a posta felső vezetésből nem kevés embert a helyzet még rosszabb lett.
    Erre írtam nem a Karácsony miatt van szívás pl. az októberi meg szeptemberi rendelésekkel.
    Tény a kínaiak tudnak adni és adnak is néha kamu reg számot nem vitatom, de ez most olyan tömegméretű lett, hogy ennyi kamu TN szám nincs a világon.
    11.11-i 4db rendelésemből 3-at megkaptam a 4. 23. óta " Elhagyta a repteret (Shanghai Pudong )" állapotban van.

    Nekem a kínai azonnal sírt, hogy adjak csillagokat a bizniszre nem hiszem, hogy nagyon kamu TN számokat használnának annyira méltik a helyüket az Alin mivel rengetegen vannak.

    Hello, My friend, How are you?

    This time I contact you is asking for your help.
    Could you please give us 5 Stars feedback today, it is very important to us now.
    Because Aliexpress will assess my score these days.
    But my score is very low, otherwise they will close my store.
    Please, i need your help.
    Thank you very much.
    If you can do me a favor, I will be highly grateful ! ( Next time you come to my store I will give you big Discount or Coupon )
    Best Regards

    [ Szerkesztve ]

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák