Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz BonFire #27950 üzenetére

    Ezzel szemben sokan érvelnének

    Elhiszem, mert sokan szeretik és használják a Corel-t (én is ismerem és használtam évekig).
    De jelenleg 6 nyomdával állok munkakapcsolatban, ebből kettő nyomdából konkrétan ki van tiltva a Corel-ben készült munka, 3 meg csak saját felelősségre fogadja és bármi gond van, elzárkóznak minden felelőségvállalástól (a kettőből egy amelyik nem fogad ilyen munkát ráadásul nem is magyar nyomda, szóval ez nem csak hazai hozzáállás).

    Egy termék annyiba kerül, amennyit hajlandóak érte megfizetni.

    Ez igaz. Csak, ha nincs valós konkurens, akkor ez piaci fölénnyel való visszaélés és nem verseny.

    Amikor egy prémium termék árazásáról és eladásáról van szó

    Nem hinném, hogy egy szoftver esetén lehet prémium termékről beszélni. Főként, hogy az Adobe újabb termékei pont, hogy lassabak és instabilabbak, mint valaha.

    Az a termék ezek szerint tud valamit, amit a konkurencia egyetlenegy más terméke sem.

    Pontosabban az Adobe tudott... felvásárolni az ígéretes konkurens termékeket és ipari szabvánnyá tenni.

    Ezt a valamit pedig nagyon meg kell fizetni.

    Eddig is megfizettük, de ez nem volt elég, még többet és többet akarnak lehúzni a felhasználókról. Ez messze nem szimpatikus, vagy támogatható hozzáállás szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák