Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Mai epic:
    Végre időben kezdtük összerakni a hirdetési újságot (sosem rajtam múlott). Jöttek a cuccok. Mondják, h hétfői leadás. Mondom no-no, az fura lenne. Jah, nem, kedd reggelre kell. OK, csak 2 oldal kúszik, ill. annyi sem, mert a vázlatból szokás szerint kihagytak párat... lol. Az igényesség nem hátráltathat.

    Ma délután felhívott az ügyfél, h hétvégén összeszedi a cuccokat, lesz neki 5 oldal. Mondom annyi hely nincs már. Pedig de. Szombaton _megpróbálja_ küldeni. WTF?

    Este hív a góré, mondja, h +4 oldal és a jóembernek 5 oldala lesz középen. Mondom mikorra kell leadni?
    - Hát keddre, de ezt már mondtam.
    Jah, cimbora, akkor még 1,5 oldal hiányzott, most meg hiányzik 6 oldal, amiből 5 talán esetleg szombaton itt lesz (nem lesz, ismerem a hirdetőt már). Készítsem el, küldjem vissza, javítjuk (vasárnap velem levelez majd az ügyfél, aki sztem itthon sem lesz az ünnep miatt...) és kedden reggelre a nyomda serverén legyen? Valaki valami jó cuccot szippantott, mert ilyent csak ott látni. :DDD

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák