Új hozzászólás Aktív témák

  • prtvlogan

    aktív tag

    válasz King Unique #9449 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen a segítséget! A program neve amivel próbáltam EaseUS Data Recovery. Igen,a sok fájl közül ki lehet választani, de mivel ez egy dokumentumok mappa lenne, ezért rengeteg, (és tényleg millió) png, jpg doc stb fájl van, ha jól emlékszem kb 25 gb méretben. Ezek jórészt olyan fájlok, amik megvannak felhőben, így csak azokat szeretném kimenteni, amik eltűntek. Azt tudom, melyik könyvtárak hiányoznak, de a visszanyert adatokat a fenti program ömlesztve állította vissza egy általam megadott könyvtárba. Ha látnám a könyvtárszerkezetet, akkor két kattintással kijelölném, és visszaállítanám, amit sikerül.

    A történet röviden annyi, hogy windows telepítés során a dokumentumok mappámat átmásoltam egy hdd-re, majda telepítés során visszahelyeztem az új felhasználók mappába. Így a személyes dolgaim elvileg megmaradtak volna. Azonban a windows automatikus update során egyszercsak behalt a friss rendszer, és nem töltődött be. Ekkor csináltam egy új telepítést, ami során felajánlotta, hogy a régi mappáimat áthelyezi a windows.old mappába. Rendben lezajlott a telepítésem, a windows indulásakor emgvolt a windows.old mappa, benne minden adatommal. Azonban megint elkezdte frissítgetni magát, és fogalmam sincs hogyan, de az egész windows.old mappa eltűnt a meghajtóról! :F

    Köszönöm szépen a linkeket, tanácsokat (liksoft -nak is!) ki fogom próbálni a programokat otthon.
    Régebben már volt szerencsém olyan adatmentőhöz, amire most szükségem lenne, de sajnos nem emlékszem a nevére!

    :R :R

Új hozzászólás Aktív témák