Új hozzászólás Aktív témák

  • tekes

    tag

    Sziasztok!

    HDD atdatmentés eredménye hibátlan mappastruktúra és fájlnevek, de használhatatlan tartalom.
    Többször is előkerült már itt a az elcsúszás témája, megoldás nélkül, sőt a GetDataBack manuáljában is ez szerepel:
    "4. What if you see your folders, files, file names - even with the right file size - but when you try to open a file to test it, it either won't open at all or all you see are weird hex characters instead of your file content (text, picture)? There is something wrong with your recovery at this point and you won't be able to recover your files like that. First go back to the “Select File System” screen and try other file system entries. If that doesn't help, please send us a snapshot (see 1 above)."

    Értek én a szóból, de azért csak rákérdezek: ebben az esetben tényleg nincs megoldás?
    A HDD tartalmából sok mindenről (de nem mindenről) van mentés, így sok különféle mípusú és méretű fájlból is rendelkezésre áll hibátlan és hibásan helyreállított példány is. Ezek összevetése nem ad lehetőséget az elcsúszás mértékének a meghatározására és a tényleges helyreállítására?

    A konkrét eset WD10SPZX-24Z10T1, NTFS, GetDataBack.

    RedmiNote3 Kenzo LOS14.1-20180623 AGNI_v13.0 - MiMax2 Oxigen LOS15.1-20181020 by ashwin007

Új hozzászólás Aktív témák