Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz sirály12 #149 üzenetére

    Értem
    Nem olvasgattam ,a toyota paramétereit.
    Szerintem nettó butaság ez ,hogy megpróbálnak ennyi energiát magukkal vinni.
    Biztos horribilis nehézség lehet hidrogént tárolni /szállítani....
    Abszolúte nem azt mondom , hogy a hidrogén a jövő... hanem azt ,hogy minden gyártó most kapkod ide oda ,mivel amíg dőlt a profit a hagyományos belsőégésű motorokkal addig tettek az egészre magasról... most meg ,hogy nem dől a lé a szabályzás miatt ,így próbálnak mindent is... Tesla sem az istenem ,de régebb óta tólják az elektromos meghajtást ,így nagyobb a tapasztalatuk. Ott is az energiatárolás a legföbb probléma... benya volt eddig egy jó alternatíva... relatíve olcsó/ könnyen szállítható /magas hatásfokú energiaforrás... mivel ennek vége így kapkodás van, mutogatás a másikra ,hogy az az ördög múve ,az enyém a jó... Én kiegyezek 100-200km es hatótávval... aztán ha lessz igény akkor lesznek kutak mint most 5-10km-enként arra a hajtó anyagra ami el fog terjedni... most mind1 ,hogy villany ,vagy hidrogén ,vagy egyébb ... amíg gőzmozdonyok voltak akkor vizet/szenet vittek... majd meglássuk mit sütnek ki... de ezen vitatkozni ,hogy életképtelen egy technológia erre szerintem kevés itt bárki gyakorlati tudása

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák