Új hozzászólás Aktív témák

  • Baboon

    senior tag

    Gyrotech computer

    Rendeltem egy logitech harmony 515-ös távirányítót náluk. Tekintsünk el attól hogy pont 2 hét alatt jött meg mert nem fetétlen rajtuk múlik. Átveszem, ok. Kibontom, vmi el van törve benne, ha rázom vmi zörög a távirányítóban.
    Visszaviszem mondom mi a baj, javítani kéne. Mondja nincs kedve ezzel foglalkozni, mondom akkor elállás joga please. Rendben pénzt visszakapom. Megyek kifele 1 perc múlva telefon fáradjak vissza hiba történt. Namondom most kezdődik a gáz.

    Visszamegyek másik csávó mondja nekem nem élhetek az elállás jogával mert kibontottam a csomagot. Mondom ez nem nyert mert csak szoftverre ill. audió/vizuális cucc rögzításáre alkalmas dolognál van. Mutogatott nekem egy FÓRUMOT ahol azt írták neki van igaza.
    Mondom nézzük a törvényt, persze ott nekem volt igazam. Erre a csávó azt mondja hogy ok akkor RÁMPERLI a készülékkel kapcsolatos összes szállítási költségét. Mondom nem nyert mert a törvény szerint csak a visszaszállítás költségét kell állnom és én hoztam vissza. Erre azt mondja akkor nem rendeltetés szerű használat miatt megtagadja az átvételt. Mondom ilyen nincs ez hülye, most bontottam ki. Mondja elejtettem azért tört el benne vmi. Mondom nem, erre ő hogy akkor elküldik a szervízükbe és ott megmondják. Mondom oda tuti nem mert saját szervízbe azt mondanak amit ő akar. Függetlenbe mehet. Erre ő hogy Ő MAJD ELDÖNTI HOVA KÜLDJÜK. Mondom akkor hívjuk ki a fogyasztóvédelmet. Erre már nem akart mit mondani. Csak annyit hogy nem kísér ki mert magamtól is megtalálom az ajtót.
    Ennyit a Gyrotechről

    ''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

Új hozzászólás Aktív témák