Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz Baboon #510 üzenetére

    BALKAN, basszus, komolyan mondom.

    Latom felkeszultek ok is a temabol, ezek szerint nem most kellett eloszor bevetni az "ugyfelmegtarto" hozzaallast. :Y

    Mondjuk nagyresze ennek koszonheto szerintem, azoknak a troger alakoknak, akik a garido vege elott elrontjak a cuccot, hogy jobb, ujabb cuccot csikarjanak ki a boltbol.Meggondolta magat, megse ilyet akart,kell a penz most inkabb, aztan rotty, mehet is vissza a boltba, penz vissza, le van tudva.

    Es ilyenkor persze te faragsz ra... :(

    Egyszer en is megkaptam a csomagomat .3 ev garos 9k-s 478-as alaplap gar lejarta elott 1 nappal behalt.Viszem vissza a boltba. Mondom mi van, kerdezi a srac:
    Mit csinaltal vele?
    Mondom, hogy erted?
    3 evig jo volt es pont most szart be,gar vege elott 1 nappal, mit csinaltal vele, megsutotted?
    Na ne, ezt meg hallani se akarom.
    Tudod hanyan csinaljak ezt? Megvette a 7600gt 40k-ert 2-3 eve aztan gar lejarta elott behal hirtelen, adjuk vissza a penzt vagy csereljuk ki valamire a polcrol, de gyorsan....
    Mondom ceges gep alaplapja volt, nekem igazabol mind1 csereled-e ,vagy nem.
    Aztan csereltek persze, de rohadt ego volt nekem a 9k-s alaplap miatti enekles...

    [ Szerkesztve ]

  • eladohardver

    őstag

    válasz Baboon #510 üzenetére

    Gyrotech-es suttyóval nekem is volt ilyen negatív tapasztalatom, illetve, addig nem jutottam el hogy vásároljak tőle.
    Történet: Felhívom, hogy xy típusú tft monitort szeretnék vásárolni, és hogy van e rá 3 napos pixelgari, mikorra tudja kiküldeni, (Aszondta jövőhét csütörtök) és hogy megtudja e nézni h a nagykerbe van e több ilyen monitor, hogyha netán pixelhiba lenne akkor tutira tudják cserélni... Aszondja nem érti, többet akarok venni? Mondom, Nem vegye tárgytalannak amit mondtam, erre lebassza a telefont....
    Megrendeltem a monitort, eltellik 3 nap felhívom, hogy mikorra jön a monitor, aszondja 14 nap rendelés után. Majd írtam egy olyan levelet hogy ha most péntekre nem tudja kiszállítani akkor lemondom a rendelést... majd fél óra múlva kerestem egy másik helyet ahol megtudtam vásárolni a monitort és péntekre itt van... Lemondtam végleg a rendelést, erre küld egy olyan levelet a faszi hogy a hülye üzletpolitikánk miatt ön már csak előreutalással tud tőlünk vásárolni. Erre válasz egy laza anyád, mire visszaír hogy blacklist, hát jobb is, így tuti nem vásárolok ilyen paraszttól.

    ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

  • hejesírásó

    senior tag

    válasz Baboon #510 üzenetére

    nagyon kemény.

    látom jó topicot találtam szeretem olvasni a tirpákságokat amiket boltosok csinálnak!

    :D

    :R

    +1 rendszeres olvasó. :R

Új hozzászólás Aktív témák