Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz Lauda #8896 üzenetére

    Értettem, főnök! :D

    Szerintem nézz utána te! Egy cikkre hivatkozol szerintem, amit még 2012-ben írtak. De akkor legalább vágd be ide, hogy mindneki lássa, ne csak puffogtass!

    Amit te csinálsz, az közemberek cikkeinek emlegetése, ráadásul forrás nélkül...

    Amit ÉN csinálok, az TÉNYEK közlése! A 6/1990-es Köhém rendelet 106. §-a kimondja, hogy KELL, hogy készenlétben ott legyen egészségügyi csomag a gépkocsiban. Ott van, hatályos jogszabály, fehéren-feketén előtted.

    Ugye nem gondolod, hogy amennyiben a rendőr felfed nálad egy SZABÁLYSÉRTÉST, jogsértést, akkor majd "nem intézkedik"? Megállít az autóddal, kiderül, hogy nins nálad Eü csomag, mondod neki, hogy "szerinted már nem kell", Ő említi, hogy JOGSZABÁLYT SÉRTESZ, majd hagy elmenni, ugye? Se egy figyelmeztetés, se bírság, feljelentés, igaz?

    Pár dologban egyezzünk ki annak érdekében, hogy továbbléphessünk erről az értelmetlen vitáról:

    1., a HATÁLYOS jogszabály szerint (belinkeltem!!!) KELL Eü csomag...
    2., rendőr, ha szabálysértést, bűncselekményt, jogsértést észlel, intézkedni köteles...
    3., az intézkedés szabálysértés esetén lehet helyszíni bírság, feljelentés, figyelmeztetés...

    Ergo: rakd már össze a hármat, kérlek!

    :R

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák