Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Huma #6794 üzenetére

    Egyrészt minél többet "beszélsz" annál inkább kiderül, hogy sok dologról nincs helyes infód, vagy nem tudsz. Nem tudom hány éves vagy, mivel foglalkozol, és a világnézetedet sem akarom megváltoztatni, de:
    - sem téged, sem engem sem más "halandót" nem kérdeztek, kérdeznek meg erről (sem, meg sok minden másról sem, aki meg valszeg másoknak nem/sem tetszik), de ezt felelős emberek okkal döntötték el, ebben biztos vagyok
    - a rendőrség nem rangsorol és nem véleményez, a rendőrség a hatályos jogszabályok és normák alapján végzi a munkáját (az is előfordul, hogy nem hibátlanul ezt is tudjuk, mint ahogyan más területeken sem tökéletesek az emberek)
    - civil személyek eltűnése esetén is megvannak szabályok, protokoll ha úgy tetszik, a rendőrség az esetben az annak megfelelő előírások szerint jár el (ez nem szimpátia kérdése, ezt értsd meg!)
    - végül, de nem utolsó sorban: nem a rendőrségen múlik, hogy miből csinál a sajtó hírverést, így lehetett több hasonló ügy és tevékenység amiről pölö azért nem tudsz, mert a sajtó abból nem csinált "ügyet" (és mert nem vagy rendőr)
    Én (ha hiszed, ha nem) ennél fontosabb dolgokat is tudnék mondani amivel többed magammal nem értek egyet, viszont az sem érdekel senkit (mármint olyat, aki befolyással lehetne az azt érintő esetleges változásra), és ennél fogva nem is befolyásol semmit.

Új hozzászólás Aktív témák