Új hozzászólás Aktív témák

  • F.B.I.

    veterán

    válasz szasanyi #2954 üzenetére

    Az első példa is megvolt anno, bár ott már harmadik alkalommal mentünk vissza a kemény apukát kivágni, anya kérésére. Meg is lett az eredménye, részünkről, részükről meg egy ügyészségi tárgyalás keretében. Azért mentem helyszínelni, mert ugyanolyan mocskosak az állampolgárok is - tisztelet a kivételnek - mint a szájuk, ahogy beszélnek a rendőrről és gondoltam itt már nem bántják a lelkivilágom de sikerült. Hamarabb elviszi az embert egy agyvérzés, azért, mert jóhiszeműen segít másoknak és meghálálják, mint ahogy az első nyugdíjszalagot meglátná. :((

    finest: minden szakmában vannak gyengébben vagy hanyagul dolgozó emberek, az meg, hogy nem lett eredmény nem a rendőrség hibája, mert a nyilvántartás egy kalap xar. A gyerekektől már igazolvány osztáskor DNS és ujjlenyomatot kellene rögzíteni, mint sok más országban de nálunk ez nem lehetséges: hol a TV, az én gyerekemről azt feltételezik, hogy bűnöző lesz?...hát az lesz és megnéz egy sorozatot, felvesz egy kesztyűt, mi meg nézünk, mint Marci Hevesen, mert hiába van nyom nincs hozzá nyilvántartás.

    [ Szerkesztve ]

    Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák