Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Raymond #50151 üzenetére

    Igen, és vannak trükkök, rágózni lehet, helyben járni, vagy gyömbért rágcsálni.

    És persze fokozatosan tolni, nem Resident evil-lel egyből :) Bár úgy emlékszem hogy abban is be lehet kapcsolni ilyen "fóliát" ami szűkit a látómezőt, ami mozog az ember. Meg talán még az is van benne, hogy amikor mozogsz, akkor külső kamerából látod az embered bár lehet keverem a From other suns--szal

    De leginkább azonnal abbahagyni, ha kicsit is meleget érez, vagy izzadást, mert ha beüt a rosszullét, utána már kevésbé akarja majd felvenni, és elkezdenek működni a pavlovi reflexei hacsak ránéz a headsetre. Ez mindenképpen kerülendő.

    Jó hír, hogy ezek szerint a srácnak jó a füle :)

  • Danecay

    őstag

    válasz Raymond #50151 üzenetére

    A Joy-os fordulást, miért ilyen bizonyos fokonkénti 30-45, oldják meg a VR játékokban? Van ahol lehet állítani a Joy egyszeri pöccintésének hatására megtett forgás mértékét, de kikapcsolni még nem tudtam. Én inkább attól leszek rosszul, mondjuk túl sok esélyt nem adok neki, mert mivel idegesít és zavar, azért úgy ahogy írod Te is, inkább az egész testemmel fordulok és úgy megyek előre.
    Nekem pl. a hedset-hez kapott Beat Saber egyáltalán nem okozott szédülést, és a családom egyik tagjának sem, az ajándékba kapott Resi 4 sem. Mondjuk a párom azt mondta, hogy ő miután felvette a headset-et, egyből szédülni kezdett. A Green Hell-t próbáltam még ki, nyomtam vele vagy 3/4-1 órát, amikor már kezdtem érezni némi szédikélést, de az lehet annak is be lehetett tudni, hogy du 5 óra volt, és még nem ettem semmit, viszont már éreztem, hogy kellene, vagy a kettő együtt. Ahol viszont elég hamar előjött szédülés, az az autószimulátor volt, már egy fél kör alatt éreztem, viszont érdekes módon másodjára már több kört is meg tudtam tenni, és nem is szédülés miatt hagytam abba, hanem a korábban már említett virtuális testhelyzet, vagy kameraszemszög változás miatt, mert ugye az nem annyira király, ha magam előtt látom testemet :)

    #50163 gulasoft
    "2 hónap lesz mire a hozzá adott elemet megzabálja utána meg 2 hetente kell kb. cserélni az elemet"

    Nekem már második nap cserélni kellett mert lemerült :) Az óta is az a csere van benne, pedig szerintem valami gagyi elem. Pedig eleinte a gyárit is teljesen feltöltöttnek jelölte.
    Mondjuk ez már teljesen részletkérdés :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák