Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyTrancer

    senior tag

    beruháznék egy oculus szemüvegre, de igazából nem saját részre lenne leginkább, viszont néha lehet használnám én is
    Kipróbáltam egy CV1-et de így elsőre ami feltűnt, rettenetesen pixeles és még ennél is rosszabb hogy mint egy rossz kivetítő szinte olvashatatlan a kis feliratok / betűk, pláne a kép szélén.
    Ami viszont még zavaróbb volt ,és egyszerűen teljesen illúzió romboló hogy iszonyat kicsi a látószög, és nem tudtam beleélni magamat, mert néztem volna oldalra de ott a keret. szóval így első nekifutásra 5 perc után azt mondanám ez így nem üti meg azt a mércét, hogy na azt mondjam hogy megérne ez bármennyi összeget.
    Nézegettem hogy most a meta quest 2 úgy ahogy megéri jelenlegi szemüvegeket nézve.
    Hát azt kipróbálni nem tudtam még de youtube-on nézve ugyan olyan hoki fátyolos a kép azzal is, viszont ami szemet szúrt ott még kevesebb a látószög ???? uramisten
    ez igaz ? vagy hogy van ez ?
    Arról már nem is beszélve hogy amilyen game-k vannak erre, olyan mintha 2010-es mobil játékokkal játszanék :D
    Igazából amire kéne, hogy egy igazi lőtéren mintha élesben célba lőnék az menne de úgy hogy azért lássam is mit lövök ne olyan érzéssel mintha szemüveges lennék de otthon hagytam a szemüveget, tehát éles is legyen a kép
    Szóval ilyen formán lehet hogy a quest 2 is csalódás lenne nekem ?
    Ki lehet ezeket próbálni valahol ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák