Új hozzászólás Aktív témák

  • izomman1

    senior tag

    válasz Apollyon #54026 üzenetére

    Igen félek én ettől a crystaltól ok sokáig PImax 5k plus oztam , de akkor is elég sokat kellet állítgatnom bár én azt szerettem de a bugok és a problémák , hogy nem instant megy minden szóval ettől a G2 mellett kicsit elszoktam.. FOV ja nagyobb lenne mint a VArjo nak a poén az lézeres követésem van is ide haza még ... Crystal al is lehetne használni de drágább lenne egyedül a vertikális nagyon pici FOV ja tántorít el a Varjo kipróbálásától... pedig azt mondják az jobban kiforrottabb.. .(sajnos amazonon ingyenes visszaküldéssel az még nem kipróbálható ) Igen néha bocsi srácok kiicsit buta libaként érzem magam sokat beszélek ide tök feleslegsen lehet be kéne rántanom ezt is azt is ( mint a búcsúba ) az amazonról aztán küldöm vissza sorba őket ... vagy nem marad a jobb ami nekem jobban tetszik és jobban szeretnék használni... A poén az 1-2 hónapos teszt után lehet nevető harmadikként a Valve index lenne 2 hónap múlva azt is bejelnethetik egy jövő év eleji megjelenéssel valami ott is készül ( steam VR 2.0)
    De igazándiból a poén a következő : ha megfigyelitek Q3 ra a előzetes Review csak! standalone módra vonatkoznak. PC VR ra wirelessre nem! Ott lehet még szebb lehet a grafika egy ütőss géppel .. Sokan a Vive Pro is szerették még valaki egy Crystalt is dobott érte bár olvasni ilyet is olyat is.. és standalone tapasztalat alapján a Q3 jobb szebb élesebb valamicskét ( nyilván a magasabb felbontás miatt) ...
    Előny a Q3 mellett:
    Jobb szoftware támogatás, Mixed Reality képesség , Panckake lens , Ár és viszonylag jó Reverb G2 felbontás.
    De azt gyanítom lehet hogy jön a Valve Index is egy szemkövetéssel még jobb FOV val és Half Life Alyx 2 vel... idén elő rendelésbe jövő év eleji kiszállítással ( Stema VR 2.0 ) bevezeése miatt.... addig meg tesztelgetem az amazonról 30 napos határidőkkel az eszközöket mire befut az :D vagy nem és kezembe marad a végén egy Q3...
    Sajnonos a Q3 standalone módja nem az igazi az Assassins Creed Nexus ba panszkodik gatyi a grafika : [link]
    Ez még mindig elmarad a PC VR tól ( nyilván ) Igazándiból én a Q3 is csak kizárólag PC VR ra venném minek az erőmű otthon ha mobil VR tolnék... semmi értelme és grafikailag egy alacsonyabb rendű élményben részesülök. nem ehhez vagyok szokva..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák