Új hozzászólás Aktív témák

  • camaro79

    aktív tag

    Sziasztok!

    Új vagyok a témában.

    Átolvastam az FAQ-t, hasznos volt, nagyon jól össze voltak szedve a dolgok! Köszi!

    Quest-et próbáltam, ami tetszett nekem és a 8 éves fiamnak is (nagyon ügyesen nyomta a Job Simulatort :D)

    Jópár éve játszottam szimulátorokkal, de valahogy alább hagyott a lendület. Most viszont ez a VR dolog egész új közegbe helyezi a dolgot, ezért gondoltam ismét összerakok egy szettet (PC, kormány, VR).

    Rift S-en volt lehetőségem kipróbálni a Project Cars 2-t, de sajnos csak billentyűzettel (csak a VR élményre voltam kíváncsi).
    Nem volt felhőtlen a boldogság, mert 10-20 perc után jött is a Motion sickness...
    Rákerestem erre és az alábbi videóban említett összes hibát elkövettem:
    https://www.youtube.com/watch?v=VA94LivUSE0

    Itt konstans 90 PFS-t javasolnak, a Rift S 80Hz-et tud, ami ugye 80 FPS.
    Tényleg ennyit számít ez a 10 FPS különbség?
    Szerintem a kormány hiánya is okozta a rosszullétet, mert nem tudta az agyam összekapcsolni a mozdulatot és a látottakat.

    Szoktam autóban szédülni, de csak, ha utas vagyok én nem figyelek az útra, olvasok stb.. vezetőként soha nem vagyok szarul, a vidámparki dolgokat is bírom.
    Nektek mi a véleményetek ezzel kapcsolatban? Kicsit beparáztam, mert nem kis összeget kell beruházni a szettbe...

    VR headset
    Eddig a Quest 2 volt a favorit, de most láttam a leírásotokban a HP Reverb G2-t, ami szintén most jelenik meg. Teszteket nézve elég jónak tűnik!

    Előre is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat.

Új hozzászólás Aktív témák