Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz lanszelot #26408 üzenetére

    -mi ez a vrss amiről írtok?
    Két napja szinte csak erről beszélünk... Ha érdekel, olvass vissza kérlek. Ott vannak a linkek is, azokon találsz képeket, grafikonokat, leírásokat is. Ha konkrét kérdésed van ezzel kapcsolatban, akkor azt tedd fel de az elmúlt napokban kb mindent kibeszéltünk.

    -hogy lehet webes vr videót nézni? Nincs külön lejátszója, csak webes oldal.
    Én nem nagyon nézek webes videót ebben talán a többiek tudnak segíteni. (Márton?)
    Rövid keresés után ezt találtam még amit talán érdemes megnézni: Viveport Video és Virtual Desktop.

    -hogy tudok nem vr játékokkal vr ban játszani, pl Euro Truck 2, vagy American Truck?
    Erre az összefoglalóban találsz linkeket de sokszor volt róla szó, hogy nem erre való a VR.

    Ha webes VR-ra és olyan játékokra vetted amiknek nincs VR változatuk akkor szvsz a lehető legrosszabb felhasználási módra vetted az eszközt, egyszerűen nem erre való egy Vive hanem natív VR tartalmak futtatására. Én kicsit furcsállom, hogy 2 éve van meg neked de olyan kérdéseket teszel fel, mint az akinek nincs is headsete csak tervez venni egyet.

    Próbálj ki közkedvelt játékokat, pár nappal korábban de még januárban linkeltem egy TOP 15-ös listát, abból mazsolázgass.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák