Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Raymond #10886 üzenetére

    No, de ilyenkor dobhatna egy popup-ot, hogy kevés a hely, akarod e áthelyezni a játékokat és ha yes, akkor meghívná kvázi ezt betallóznád neki a mappát és szvsz
    Lehet, hogy én vagyok vaksi, de én nem találtam ilyen opciót. Szép dolog, ha egy program moduláris, de azért ne már egy külső exe-vel kelljen ennyit megoldani és akkor döntsd el, hogy mire használják a szenzorodat meg kik értesz, minek utána minden lóxart feltelepítesz ellenőrizetlen forrásból, ami modolja a bármit, mert nem akarsz tökölődni a gyári opcióhiány miatt

    Fura nekem ez a támogatás itt ott egy picit. Biztos mindenki jobban jár, ha inkább új szoftvert fejlesztenek és kijön valami még hozzá, ami jó móka, aláírom, de amikor olvasom pl. ezt a Fallout VR touch bénázást...

    Úgy értem száz éve el lehet már indítani a Follautot én vorpx-el nyomtam még DK2-vel miután meguntam a vireio perceptionnal való tökölődést, de azzal is meg lehet oldani ingyen. Most ha vacak a device támogatás, akkor elbizonytalanodom, hogy Fallout VR címen igazábol mit is kapnék a pénzemért? Nagy lehúzást a semmiért? Lehet, hogy nem, de hogy döntsem el? Nem vágom, hogy mire kéne ráharapnom. Ki itt a marketinges guru, fogadjunk valami elvakult FB ember. Az lehet, hogy a fajbúkra van felépítve az egész marketing én meg fenn se vagyok fajbúkon és emiatt nem értem a történetet. Kvázi nem kapok marketinget egyáltalán, csak akkor ha bemegyek a store-ba.

    Online nézhető VR ingame videók kellenének. Lehet valahol ilyeneket nézni?

Új hozzászólás Aktív témák