Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz Rickazoid #11718 üzenetére

    A rövid lefagyásokra valakinek ötlete? Két dologra gyanakszom, a RAM-ra és magára az op.rendszerre. RAM-ot nemrég cseréltem többre és gyorsabbra (800 MHz-re, bár csak 667 MHz-en fut.. elvileg), illetve nemrég telepítettem újra az op.rendszert egy egész más particionáláshoz.
    Eleve nem tudom hardver- vagy szoftverhiba lehet-e inkább, nincs hibaüzenet sehol, de annyival kiegészül a dolog, hogy néha programindításnál is előjön a jelenség és VirtualBox-ban is lassabban futnak a programok, mint korábban (értsd.: akadozik például egy Silverlight videó egy vendég Windows alatt, pedig több RAM-ot kapott, mint korábban, amikor jó volt), emellett ha fut a VBox, akadozik a videólejátszás az Arch-on (korábban ilyen nem volt, most igen, videokártya-drivertől és kimenettől függetlenül - csak x11, xv vagy xv (0 - Radeon Textured Video), utóbbi kettőnél a feliratok vibrálnak alacsony frekvencián, a gl és többi alapból akadozik).
    Semmilyen composite megoldás nincs engedélyezve.

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák