Új hozzászólás Aktív témák

  • FLx

    addikt

    válasz iceman007 #40660 üzenetére

    Sok eve nekem is volt egy Logi kormanyom, ami akkoriban eleg erosnek tunt es alapvetoen semmi gondom nem volt vele. Aztan sok evig nem nagyon jatszottam, tavaly kezdtem ujra a Gran Turismo-val es akkor vettem a Fanatec CSL-t. Elsore olyan erosnek tunt nagyjabol barmilyen beallitason, hogy el nem tudtam kepzelni mit lehet ezzel egyaltalan csinalni. Sokat olvasgattam a forumokat az ajanlott beallitasokrol es mindig ott kotottem ki, hogy tuti velem van a baj, ha masoknak teljesen oke ez az ero, sot inkabb mindenki erosebb beallitasokkal hasznalja. Mert mondom elfogadom, hogy 60 kilo vagyok vasaggyal, de azert heti 5 sulyzos edzes mellett, ahol nem ritka a 20+ kilos kezisulyzo se, ne legyen mar ez ekkora problema. :D

    Szoval kezdtem napi 1 max 2 oras jatekidokkel, kb 50% FF-el es par het utan mar baromi gyengenek tunt. Most 100%-on van a kormany, az ACC-ben 65-75% korul autotol fuggoen es teljesen oke. Sot neha mar gyengenek is erzem, a clipping meter meg teljesen oke, soha nem piros kb. Viszont az autot igy nagyon jol erezni, ha egy picit is mozdul barmilyen iranyba azonnal van visszajelzes. Sokaig nem tudtam honnan tudjak az emberek mit csinal az auto ha nem erezni a gyorsulast, es egy ideig magamnak sem tudtam megmagyarazni miert kezdem erezni az auto mozgasat, aztan rajottem, hogy persze az FFB, csak nem feltetlen tudatosult, hogy honnan jon az informacio. :D

Új hozzászólás Aktív témák