Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz GalaHU #39906 üzenetére

    Nem hiszem, mert csak a Csehországban és Szlovákiában akciós (ugye az ufós bolt beszerzési forrása főleg Szlovákia és Csehország, a supergamer meg eleve szlovák bolt), nálunk egyik boltban sem. És sem amazonon, sem sehol máshol nem láttam akciósan.

    De elképzelhető, hogy a bejelentett F1 kormánnyal együtt egy új base is jön.

    Szerk.: Tényleg akciós az eredeti TM shopban is. Nem tudom, de ha jön is új cucc, biztosan baromi drága lesz eleinte. Később meg bármikor lehet cserélni. :)

    #39909: Nekem nem melegedett, egyelőre nem sokat játszottam és a forced cooling modeot még az első próba előtt bekapcsoltam. Engem talán nem is az FFB lyuk zavart középen, hanem a "darabos" mozgása a kormánynak. Így azért több köze van egy autóhoz. :) Gondolom a Fanatec cuccok még ennél is jobbak. Egyelőre a szoftver puritánsága zavar egy kicsit, lehet, hogy beleásom magam és csinálok egy profilert.

    #39910: Nézd meg a JoyToKey appot, akkor valamelyiket rá tudod lökni billentyűzet gombra. Azt nem tudom, hogy kormánnyal/G25-tel működik, bár elvileg standard input minden játékvezérlő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák