Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz v2 #38807 üzenetére

    Elgondolkodtam és hosszú távra nézve valóban a T-LCM lenne a legjobb, csak hát ugye több kerül mint anno a az egész kormányt vettem. Bár az már nekem is átfutott az agyamon, hogy ha a kormány be is adná a kulcsot, de a pedál még jó akkor csak kormányt kellene cserélni. Igaz ha újonnan venném majd, akkor ahhoz járna ugyanúgy pedál, de akkor annál nem figyelném, hogy gagyi a pedál, mert az már volna normális.

    Amúgy autós játékok közül nem szimulátorosban hanem NFS-ben próbáltam. Nevezetesen először a 2015-ben ott FFB kikapcsolva tudtam csak használni, de ugye ekkor kormány középre állítás sincs, így nem használtam csak pár percig benne. Viszont Payback-ben ment szépen FFB-vel is csak én votlam bamba és nem igazán mentem vele jól, de mint írtam is a pedál volt az ok ami miatt inkább nem is erőltettem.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák