Új hozzászólás Aktív témák

  • oceanearth

    őstag

    Sziasztok!

    Tegnap beszereztem egy Logitech Formula Force EX kormányt. Az első gyakorlati teszt csak a hétvégén fog jönni, idő hiányában, azonban megosztanám veletek első benyomásaim. Hát most már értem mit értetek lötyögésen... Ez a kormány vadi új és lötyög mint útszéli kurv@ban a lóf@sz. Elég gáz, hogy így jön ki egy kormány és ez nem a sikló csapágy miatt van, mert sikló csapággyal is meg lehetne oldani ezt normálisan. Mind1, az biztos, hogy ezt ki fogom cserélni, mert ez így elég gány. A másik a felfogatás, hát mit mondjak, elkezdtem forgatni a kormányt és majdnem az ölembe esett, miután megtéptem a felfogató füleket, jobb lett a helyzet, de nem az igazi. A pedálokról nem is szólok, azok egyszerűen túl kicsik, mármint a felület, amin rajta vannak. Egy 5-10 centi hiányzik, ráadásul csúsznak is, pedig olyan felületen használom, ahol nem kéne csúszniuk. A váltógombok meg aztán felteszik a pontot az i-re, azokat nem tudom milyen kínai kézre tervezték, de nekem elvesznek az ujjaim között. Szóval az első benyomás... Hát, hogy is mondjam, nem volt túl meggyőző, de nem ítélek elhamarkodottan, megvárom mit nyújt a játékokban.
    Tud valaki beállításokat küldeni esetleg?

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák