Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalanceR

    addikt

    válasz gergo5991 #120975 üzenetére

    :R :R köszi a választ.
    Alapvetően erre voltam kíváncsi, hogy mi az ami miatt az oltást "veszélyesnek" találod de az mindennemű "védettség" nélküli átesést nem.
    Szvsz. valóban lehet extrém ritka esetben nemkívánatos, akár maradandó mellékhatása az oltásnak (minden oltásnak) és ez még mindig sokkal ritkább, mint magának a covidnak a szövődményei. Csak itt a fórumban rengetegen számoltak már be személyes tapasztalatból származó, hosszú hónapokig / évekig elhúzódó covid utóhatásokról, viszont igazolt oltás mellékhatás személyes tapasztalatból nemigen volt, persze "a szomszédom sógorának a lányának a testvére megvalkult" típusú volt bőven, meg "torzított, laikusok által beküldött, de nem kivizsgált , soha nem ellenőrzött VAERS adatok" is repkedtek itt, dehát azért lássuk be az nem ugyanaz. Ha holnap én , meg a haverjaim beküldjük, hogy 20 centit nőtt a Pfizertől a bré, az is ugyanúgy bekerül a statisztikába, mintha egy szakértőgárda objektív vizsálatok után állapítaná meg.
    Ráadásul az utóbbi időben divat lett mindent az oltásra fogni... Meghal valaki autóbalesetben: Ótás!
    Elmegy egy idős színész: Ótás!
    Lemond egy koncertet egy énekes betegség miatt: Ótás....

    Mindenesetre jobbulást, és hiába estél már át egyszer (és szereztél az egyesek szerinti "megagiga örökkétartó immunitást, ami jobb, mint az oltás" , be becsüld alá, ne bagatellizáld el, pihenj sokat, sok folyadék, és ha nem javul, orvosi konzultáció.

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz gergo5991 #120975 üzenetére

    A későbbiek még a jövő zenéje, sztem karácsonyig nyugink van. Az átesés amúgy kétesélyes védelem: a delta ellen kevés volt, több ex-vuhanis vagy alfás halt bele. Az omikronnál viszon tényleg segít egy régi átesés, mert lassabbab szaporodik a belső szervekben (tüdő) és a sejtes védelemnek van esélye kiépülni. Következő alkalommal nem biztos, h lesz ekkora szerencsénk.

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák