Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalanceR

    addikt

    válasz syberia #110649 üzenetére

    Jajj a VAERS...
    "VAERS is a passive reporting system, meaning that reports about adverse events are not automatically collected, but require a report to be filed to VAERS. VAERS reports can be submitted voluntarily by anyone, including healthcare providers, patients, or family members. Reports vary in quality and completeness."


    Egy riport-gyűjtő oldal /adatbázis ahová BÁRKI beküldhet BÁRMIT ellenőrzés, bizonyítás nélkül.
    Ha holnap én meg az összes ismerősöm beírja, hogy a Pfizertől négy karom nőtt az ugyan úgy bekerül a rendszerbe... :))
    Igazán releváns folyton erre hivatkozni. Arra jó csak hogy az oltásellenesek egymást hergeljék a a saját maguk által generált számokkal.... :C
    Mióta megtalálták az oldalt az antiwaxxerek , jól széttrollkodták az egészet, de hiába jelentenek akár több millió kamu halált meg mellékhatást, mivel a rendszer úgy működik, hogy, ha pl. egy mellékhatást sokan jeleznek, azt kivizsgálják. Ha valós, akkor az adott mellékhatás bekerül az adott vakcina leírásába, tájékoztatójába, ha nem valós, nem bizonyítható, nem megismételhető akkor meg megy a kukába.

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz syberia #110649 üzenetére

    Annyi aprócska különbséggel, hogy Indiában csak tippelni lehet, lévén nagy területeken foghíjas az államigazgatás.

    Én is a másvilágról írok, menők ezek az 5g chipek, hogy itt is van még térerő :DD . Biztos az acélszemcsék erősítik fel, amiket direkt ki akartak spórolni ebből a kiadásból. Meg is írom a VAERS-be, h átvertek, nem kaptam obolust, ott kellett vakarászni a csónaknál.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák