Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Integra #53089 üzenetére

    komment: Az érkezők között nem látok magyar neveket....
    :D

    kedira takarodjon, az ágyúsok közeléből is.
    irány a cselszi

  • paatrick

    őstag

    válasz Integra #53089 üzenetére

    MU-hoz és nagy angolokhoz:

    MU
    Moyes beszari volt. Már az év elején eldőlt a sorsa amikor nem vett egy normális játékost se (már akkor is ezt mondtam), de még így is meglepő hogy végül ilyen gyalázatosan zárták az idényt.
    Remélem most tényleg változás jön. Voltak fénykorai a MU játékának, de azért a végén már Fergusonnál is bedöcögtek az unalmas "éppennyertünk" meccsek.
    - kapus van
    - védelmet kiszórnám teljesen
    - középpálya: Fletcher, Valencia, Mata, Januzaj(?) maradhat,
    - támadók: Rooney, van Persie

    többiek mehetnek amerre akarnak.

    Érkezők lehetnek:
    - Herrera (ha jól emlékszem Moyes őt szívatta meg a télen, hogy kamu ügynököket küldtek hozzá, akkor azt mondta soha nem jön a MU-ba)
    - Di Maria nagyon érdekes változás lenne, remélem bejön
    - valami értelmes csatár még kell

    Arsenal:
    - edzőstáb mehet :P hátha az újakkal nem sérül le senki
    - Sanchez nagyon kell, mert akármit mondanak Giroud nem éppen egy fifikás csatár

    Chelsea
    - A Courtois - Cech könnyen harcba fordulhat ha Cech nem megy el valahova
    - a középpálya most túlzsúfolt lett, itt is lesz bonyodalom (Willian, Oscar, Fabregas, Hazard, Marin, Matic, Ramires)
    - Diego Costa :W így szerintem továbbra sincs normális csatár. Láttam jó pár ATMA meccset, Diego Costa inkább a beszenvedős gólokról maradt meg. Nem sokszor láttam hogy 20-25 méterről lőne egyáltalán.
    - szerintem ha véletlen bukik pár meccset a Chelsea akkor itt nagy lázongások lesznek és ezt Mourinho magának köszönheti ha ilyen kerettel indul
    - ja igen, az előző szezonban az már a vég jele volt mikor a 70. perctől Ivanovic azt képzelte magáról hogy középcsatár és vissza se ment onnan :C kíváncsi vagyok idén megmondja-e neki valaki hogy hol a helye

    Liverpool:
    - ez egy nagyon nagy kérdőjel, de inkább visszaesést várok, Suarez jó pár meccset hozott le egymaga a védelem szerencsétlenkedése ellenére is. Ha nem szereznek helyette valakit akkor megcélozhatják a MU mostani 7. helyét.

    Man. City:
    - nem csodálkoznék ha nem vennének senki komolyabbat, ez a csapat most nagyon egyben van

    Ti hogy látjátok ezeket?

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák