Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz LyonnaisFan1 #135518 üzenetére

    szerintem helyt fog állni a lyon és teljesen más szintet képvisel, mint a barca, de 2 gól különbség meglesz a bayern javára

    ui: a barca elleni meccsen konkrétan úgy éreztem, mint kb 15éve, amikor egyik exem apjával sakkoztam... korábban sokáig honvédségnél dolgozott, ott meg megtanul az ember inni és sakkozni :) ...nálunk falun napi szinten ment a sakk és nem volt olyan ember, aki ellen ne lett volna esélyem... még az öreg ellen is nyertem jópár meccset, aki komplett sakklexikon volt... na, amikor ex faterjával játszottam (aki vagy 10 éve nem sakkozott akkor), játék közben elég gyorsan úgy éreztem, hogy egyszerűen nincs helyem a táblán :) védett keresztbe-hosszába mindent, üres mezők nagyját is támadta... esélyem nem volt... senki más ellen nem éreztem hasonlót játék közben... kb így éreztem a bayern játékán is: semmi keresnivalója nem volt a barcának a pályán, úgy lejátszották őket... viszont a foci 2 csapatról szól mindig... ma kiderül, hogy a lyon stílusa mennyire fekszik a bayernnek, viszont fordítva nézve nem sok csapat van, aki elbírja huzamosabb ideig azt a nyomást, amit a bajorok produkálni tudnak

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák