Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz venember83 #134615 üzenetére

    neki mikor nőtt ekkorára az orra? :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • omfgk

    addikt

    válasz venember83 #134615 üzenetére

    :))

    Nem vagyok Juve drukker, nem is látom minden meccsüket, de azért a fontosabbakat végignézem.
    Ugyanolyan nézhetetlen fost látok ezeken a meccseken mint tavaly. :DD

    Azért a Juve kapcsán már jó ideje megszokhattuk ,hogy a védekezés eléggé stabil és képesek az olykor (vagy inkább sokszor) nézhetetlen focival is egymás-után hozni a meccseket, 1-0-ra, 2-1-re, simán megtartva az 1-1 gólos előnyt meccsről-meccsre.
    Na ennek idén lőttek. Bárkitől tudnak gólokat kapni, bármilyen állásból tudnak meccseket elbukni.

    Az meg ,hogy így is meglett a bajnokság... hát nem tudom.
    Nem akarok senkit megbántani, de a Juve szerintem egy kicsit idén beárazta az olasz bajnokságot.
    Gáz ,hogy ilyen játékkal a végén is be tudták húzták. Utolsó 8 meccsen 8 pont. Persze ez részben azért volt mert nem voltak rákényszerítve a jobb játékra.
    Gondolom ha a Lazio nem bukta volna el a meccseket sorban, akkor lett volna egy kis nyomás a Juvén. De ki tudja.
    Így ,hogy sorban hozzák a bajnokságokat, egymás-után így lehet ,hogy már szarnak bele.
    Csak ezzel a hozzáállással még egy Lyon is el fogja őket intézni a BL-ben.

    Akkor meg minek igazolták le CR-t?
    100-110 millió + évi 30 milla nettó. Azért ,hogy bajnokságot nyerjenek? Ebből a pénzből azért már lehetne fiatalokat venni.

    Közben ott van ez a csöves kinézetű Sarri az ingpólójában. Rágja azt a szart végig. Imázs :))
    Szerintem ezt az idei teljesítményt bárki hozta volna a helyén. Egy fiatal ambiciózus edző, harmad ennyiért. Mert a Sarriball-t én nem látom. De szerintem más se.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák