Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz bagyulajuve #147985 üzenetére

    Na igen, ezen én is gondolkodtam, hogy a 9db bajnoki ezüstöt az elmúlt 19 szezonból be lehet-e váltani valahogy, de szerintem szabhatjuk. :D :(((

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #148034 üzenetére

    Én, pont erre a hozzászólásodra válaszolva:
    "Miért érzem úgy, hogy a PSG most elkapja a Bayernt de minimum nagyon szoros lesz?"
    "Annyira érzem, hogy a két BL-re áhítozó pénzverő közül az egyik ott lesz...
    ...hogy aztán megismétlődjön a Di Matteo magic."

    Kár, hogy hang vagyok fogadni... :((( :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #148066 üzenetére

    "lukaku helyett zapata vagy vlahovic jöhetne budget opcióként"
    Eltérően értelmezzük a budget fogalmát. :DDD
    Csóri Vlahovicban van sansz, ha időben lép, de Commisso megint töményezik pedig alapból lázas és mondott rá egy 60 milliót, annyiért pedig ott fog elszáradni és komolyabb motiváció és szintlépés nélkül szolgál majd mint Lotitonál SMS.

    Majd megy Muriqui :DDD bár lehet nem így írja a nevét, mert erre ezt dobta a google. :))
    Mondjuk ha jobban belegondolok... ;]

    Esetleg Caicedo, hogy színre színt. ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #148091 üzenetére

    Btw Zapatát eddig is szegény ember Lukakujának hívtam. :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Az olasz kupával kapcsolatban legalább annyit azért sikerült elérni , hogy a harmadosztály is indíthassa a tabella első négy helyezettjét.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #148121 üzenetére

    Így van, de még mindig jobb mint első okosság, hogy csak A+B 20+20.
    Elvileg lesz még további tárgyalás.

    #148123 sh4d0w: Az SL kezdeményezést nem lehet ezzel összemosni semmilyen formában. Az egy 99%-ig kirekesztő, versenyellenes, gazdaságilag is egyoldalú védőpajzs, hogy bebetonozzák a helyüket olyan nagy támogatottságú csapatok amik sok esetben rosszabbak mint a szintén velük egy osztályban játszó társaik, nem beszélve többi topliga jobb csapatairól és a nevetséges "kiadó" helyekről ami pénzben ugyan BL szint de az első megerősödő bekerülőktől örökölni lehet legfeljebb a helyet minimális eséllyel.
    --------
    Én a Serie A-t és B-t is 18 csapatosra redukálnám, így marad 4 hely a kupára, és ha mindenképp ezt a 40 csapatos formulát erőltetnék, akkor a harmadosztályhoz hozzácsapnék kettőt, így az első hat indulhatna a negyedosztály top kettőnek pedig a maradékot.
    Így az esélyt nem vennék el, csak teljesítmény alapján meg kell küzdeni érte.

    Saját példámból kiindulva amúgy nekünk sem esett jól egy tucat gólt kapni NBII/III-as játékosok ellen, mert leküldték őket edzeni ellenünk a BLSZI-es tarcsijukba. :((( Már fél óra után éreztem, hogy nem fogom tudni tartani a tempót a második félidőben.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #148163 üzenetére

    Poch - PSG folytatásra nem vennék mérget, ha ő visszatér a Spursbe, mehet Conte Párizsba.
    Azt beszélik a Tottenham gondolt Contéra is, de valószínű nincs elég garanciájuk ahhoz, hogy aláírjon, így B tervként felmerült Fonseca neve is.
    Jogos, Fonsi hajlandó az együttműködésre, ez Levy miatt elengedhetetlen, Conte biztos nem akarja, hogy más döntéseire kelljen hagyatkoznia.

    #148134 venember83: 100+ milliós keretbe csak befér az aláírási pénzük. :)
    Xhaka is több mint jó lesz/lehet 20M alatt vagy még kevesebbért, mert elfogadnák Diawarát a pletyi szerint.
    Miki is kérte Raiolát, hogy ne indítson licitháborút, mert maradni akar, ő is 5 millát fog keresni 2023-ig.
    De amúgy nem hiányzik ide, ha csinálni fogja a feszkót továbbra is, vegye meg a juve és jöhetne vissza a polák. :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #148169 üzenetére

    Háhhááá, a hülyegyerek. Most, hogy jól kiqrt magával és hagyta hogy mérgezze az elméjét Raiola szerintem örül ha 6-7 milliót megkap más olasz csapatnál, vagy lehet menni a PL középmezőnybe.
    3 éves szerződéssel számolva alsó hangon 50 millióért kéne eladni, hogy nyerjünk rajta.
    Én azt mondom jobb a békesség és menjen a PSG-be. :D Ott Navas is 10 fölött keres és az idei teljesítménye alapján csereérett.
    Talán mindenkinek így lenne a legjobb, nem utálná fél Olaszország.
    --------
    Miki végül csak +1 évre írt alá azaz 2022 júniusig.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #148189 üzenetére

    Reménykedem két pontszerzésben, de alapvetően nem tartom valószínűnek, egyszerűen csak jó lesz majd nézni, hogy legalább ott vagyunk és 3 VB és/vagy EB csapattal meccselünk.
    Tisztes helytállással már boldog vagyok, persze tudom hogy lesz megint hiszti, hogy feneketlen kút ócska magyar foci, ha nem szerzünk pontot azért, ha csak kettőt akkor azért.
    Mint 2016-ban, "ezek lebőgnek", "na majd a következő meccsen", "megmondtuk" "brüsszel négyet üzent". Ezt az egyet nem várom, amikor a szellemi pöcegödörből Unicumos bácsi módjára kidugják a fejüket keserűék.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz dudu5130 #148218 üzenetére

    Lesz még hiszti. :D
    --------
    Azt írják pár helyen, hogy Mout megkereste Perez egy hete, hogy gondolja át az ajánlatát mielőtt érvénybe lép a szerződése a Rómával.
    Ha ez igaz akkor ez egy újabb bizonyíték, hogy milyen elegáns tiszta fair ember ez a Florentino, az ő kezében minden rendben lenne.
    Mou tartotta magát a Friedkinékkel kötött egyezséghez.
    A gentlemen's agreement talán mégis ér valamit azoknak akik magukat annak tartják, nem Agnelli és nem Perez.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Nem izgat, csórinak pont elég lehet az ügyeletes bűnbak szerep amit jó eséllyel megnyert magának Paratici mellett. Két kancsal nem fér meg egy csárdában. :DDD
    Ave Arrivabene! Éljenek az Agnelli spanok! ;]

    Ne szídd már mellre, Arrivabenét csíptem a Ferrari élén, sok sikert nem kívánok, de na, legalább egy szimpatikus ember.
    Tudod hogy csak szurkolói kötelesség... :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #148219 üzenetére

    Egy nappal megelőztem a hozzám hasonlóan mindent rosszul látó és uefabérenc Szaniszló Csabát, de azért örülök hogy tweetelt egy ilyet:
    "A Real Madrid állítólag megpróbálta "lenyúlni" az elmúlt napokban Mourinhót, de a portugál nemet mondott (szerintem jó lett volna, ha ők irányítják az európai futballpénzek elosztását, felelős üzletembereknek tűnnek, akik nem ad hoc döntéseket hoznak)"
    :DDD Óriási! :))

    Perez válasza arra a kérdésre, hogy miért tette ki anno Carlo papát: "Nem tudom." :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Phoen|x #148256 üzenetére

    és DeathAdder: Ha azt mondanám nem tartok kicsit sem tőle, akkor hazudnék.
    De nálunk ez iganis mérföldkőnek számít, rég nem volt ilyen - hogy is fogalmazzak - értsétek jól "kaliberű" edzőnk.
    Egyszerűen bizakodó vagyok, a calcioban van rá a legnagyobb sansz, hogy beválik, látszik rajta az elhivatottság és a Rómából nagyon hiányzott az elmúlt években a grinta, és ezen is változtathat. A Uniteddel nyert egy EL-t és az a keret gyengébb volt mint a mostani. A Spurs eredményeiben pedig nyakig benne van Levy is.
    A sajtó foglalkozhat velünk, ha nincsenek beoltva majd be lesznek. :D Amúgy kiadták Firedkinék, hogy átigazolásokkal kapcsolatban nem lehet információt szivárogtatni, és ha megteszi valaki akkor elállnak a tárgyalástól.

    Már többször kifejtettem, hogy mit gondolok róla és hogy nem feltétlenül érdemli meg az összes negatív felhangot. Ahogy írtad DeathAdder, itt az ideje egy újabb itáliai reneszánsznak, akkor is északon kezdődött de jelentősen megújította Rómát is, és ahogy akkor, úgy most is kell egy "tudós" aki újragondolja a nézeteit. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Gianluca Di Marzio: Sensi megsérült, Pessina válthatja az olasz EB keretben.
    A védők névsorát olvasva elég röhej, hogy Gianluca Mancini végül nem került a listára, miközben Bonucci ott van, mert olyan ő errefelé mint Piqué a Barcelonában.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #148271 üzenetére

    Dottore még tud adni valamiféle tartást a fiataloknak és mellette stabil is.
    Lehet Bonuccira is felnéznek, nem tudhatom, de amikor párszor láttam De Ligt mellett játszani az olyan volt mintha malomkövet kötöttek volna a holland nyakába.
    Két korabeli római védekezést idéző Benny Hill eset is rémlik, amikor Bonuval összefutottak és egy amikor összefejeltek és a labda itt sem ideális helyre pattant. Olyanok voltak mintha két kapus lenne és rosszabb az egész mert mindig útban van a másik, és nem hiszem, hogy De Ligt formaingadozása volt a fő gond.

    De hát ez van, jön a "karácsonyi vacsora", amikor a mez miatt mindenkit is szeretni kell és szurkolni, szóval Forza Azzurri, ha máshogy nem megy legyen Bonucci fejessel EB győzelem! :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Fabrizio Romano:
    "Antonio Conte is not joining Tottenham at current conditions, confirmed. He’s not convinced about project and staff members. Big difference on salary proposal too. Conte wanted to bring more than 4 staff members to Tottenham, Spurs reluctant on this point. Salary proposal difference around €3m. Investments and project to win ‘as soon as possible’, another issue. That’s why talks with Conte have stalled - no agreement."
    "Paratici is expected to accept Spurs job."

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #148337 üzenetére

    Így már lehet fog keresni annyit, mint Ramsey. :Y

    ;]

    "nem tudom, ki fogja megmenteni a futballt" Jaj, hogyne tudnád... Ha nem ez a féreg Al-Khesz, aki ingyen igazolható játékosnak többet mer ajánlani és egy Bárszával csinálja meg azt amit ők Malcom esetében a Rómával, akkor maradnak a szentéletű cimbik.
    Amúgy a Barca mire jutott? Kiléptek? Mert ha nem, akkor még Perez csinálhat nekik saját Wijnaldumot. :))

    #148341 Ringman: A végén még elhappolják Sarrit Lotito elől, aztán kénytelen lesz a lelátós horkolás helyett maga irányítani. :D Esküszöm megnézném, Mr. Spiaze után. A kispadon is úgy horkolna-e mint Verebes Pista a Napkeltében. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz sh4d0w #148353 üzenetére

    Bocsi azt én is kihagytam, elvégre 1:1 ugyanaz a kettő. :K
    Nem is értem miért válogatom a ruhát a mosáshoz, a szürke amúgy is már majdnem fekete.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #148354 üzenetére

    Akkor majd viselik a következményeket. Nem hiszem, hogy kötelezni lehetne más kiírást, hogy amennyiben egy konkurens nem partneri sorozatban indulsz is köteles legyen fogadni.
    Alapítottak egy külön ligát ahol nincs verseny a bekerülésért sem a bennmaradásért, így okafogyottá vált a nemzeti bajnokságban való indulás a BL/EL/KL pedig végképp.
    Vicces, hogy úgy emlegetnek versenyt, hogy nekik nincs, így önjelölten ott lehetnek többszörös pénzért mert ofkorsz róluk szól minden, és nem kívánnak ilyen fostos Sevillával, Rómával, Villarreallal, szórakozni és olykor kikapni tőlük, de azért az UEFA a versenyellenes, ők ellenben nem kartelleznek. Na ha ezt komolyan gondolják, akkor remélem olyan ügyvédeket fogadtak az UEFA-nál, hogy a végén még Perecéket vágja meg keményen az Európai Bíróság és visszafordítják beléjük a kést.
    Még a végén olyanok lesznek mint a kínai bajnokság, vagy a 30 év felettiek mennek majd pénzt keresni vagy pár fiatal 2-3 évre, aztán vissza. :)) Ez lenne a legjobb, de nevetnék a végén még a JP Morgan is kiszállna mert nincs elég támogatottság és tényleg bedőlnek anyagilag. :DDD De hátha sikerül majd a Unitednek 1.5 milliárd eurósra pénzelt kerettel megverni a 250 milliós Villarrealt, aki örüljön, hogy kap a pénzből a játékosaiért cserébe. :))

    Datsyuk: :DDD valahogy így

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Fabrizio Romano:
    "Manchester United have re-started contacts to sign Jadon Sancho. Talks on with player’s camp on personal terms [potential contract until 2026]. #MUFC No official bid yet. BVB prepared to sell Sancho - but only for €90/95m. No move from #LFC"

    Agnelli megmondta: "The Super League was not an attempted coup d'etat, it was a desperate cry for help" :DDD
    Ha ez létrejön ki is parodizálják magukat. Ez ám a krízis! :))
    Ha nem röhögik körbe őket a beadványukkal együtt a bíróságon, akkor nem csak pályára lehet bírót venni. Várom a többi budget igazolást a szenvedő elittől, csak kenyér és víz legyen ezekben a nehéz időkben! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #148389 üzenetére

    Az azért más, de részben persze jogos a kérdésed, nem véletlen emlegetem Pound Łeague néven. Az FA beleegyezése nélkül pedig a hajukra is kenhették volna, de az FA FL ellentét miatt rábólintottak. Elviekben és gyakorlatban is nagy különbség van a PL és az SL ötlet között. Nem csak az volt a lényeg, hogy na szarban vagyunk kicsit, sok volt a mutyi meg a hitel és mi alanyi jogon Covid alatt/után is 300M€-t akarunk költeni, mi egy-két évre sem húzzuk meg a nadrágszíjat a felelőtlen gazdálkodásunk miatt sem.

    "a szerződésben egyértelműen benne van, hogy az adott klubok ugyanúgy szerepelnek a bajnokságukban, így a bajnokság érdekei sem sérülnek" A szurkolók nem nézők akik két nap múlva másnak szurkolnak vagy nem nézik, a szurkolók érdekei, a többi csapat érdekei pedig igen, azoké is akik kisebb pénzből is fenyegetést jelentenek.

    "mindig Agnelli nevét kell köpködni" Fent idéztem mit sírt össze, fogom is köpködni egy képmutató alattomos retek az ember, ugyanaz mint Perez, a két fő szószóló akik nem tudják mikor kéne elkussolni a kartellnek.

    Ha kiléptek és offos a téma, akkor miért hirdetik, hogy igazából nem lehet csak úgy kilépni és csak kivárnak? "Ha meg akarnánk szervezni a versenysorozatot, meg tudnánk szervezni." :D Kicsit visszás a dumájuk nem? Ezekkel nem tárgyalnék, készek voltak hátba szúrni bárkit, és továbbra is fenyegetőzés van.

    Az van, hogy az FFP is értük volt, bebetonozta a gazdasági előnyüket, de nem volt jó mert fölötte akartak költeni, fel lettek verve az árak is, itt a főztjük amit nem akarnak megenni.
    Na elég volt, túl nagyra fújták már így is a lufit.
    Úgy szenvednek, hogy igazolni tudnak és nem ők és nem ez lesz az egyetlen komoly, de komoly távozó így felszabaduló magas fizetés és bevétel nem lesz, de krízis van, mert nem lehet egyszerre leigazolni Haalandot és MBappét és a mai fociban túl kevés a BL hely és ha úgy van marad az EL ahol egy Villarrealtól milyen ciki kikapni. Verseny nélkül nagy pénzt és nagy cirkuszt csinálni, na én is szeretnék munka nélkül minden nyáron új lluxusautót venni és a NAV ne kérdezze miből de a támogatást adják meg mindenhonnan, mert a cégem ugyan elismerten jól dolgozik, de túl sok volt a hitel.

    De én befejezem inkább, mert már össze lesz mosva minden mindennel és az alapvető elvi problémák csak úgy elsikkadnak, a lényeg, hogy szegény önjelölt előbb felfújódó elit kapjon még több pénzt, minden más le van szarva, csak nyűg a foci és a többi csapat mert tőlük csak játékos kell. Amúgy is a bangladesi kisgyerek is az SL 12-re kíváncsi, kaja nincs, SL kell, csak az a cél, hogy többet adjunk magunkból. Undorítóan hitvány ez az érzékenyítés, mint Agnelliék nyüszítése is "it was a desperate cry for help". Akkor b+ el kell adni 2-3 játékost, mint mindenki más aki pl az FFP miatt tette, de nem, viszont ha Alkesz a PSG-be zsebből többet ad a játékosnak és benyeli a covid hiányt akkor ő a g*ci.
    Remélem Friedkin is egy rohadék lesz, mert zsebből betolta a Roma hiányát és még igazolni is fog a féreg, miután kiadott több száz milliót a csapatért a rohadt.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #148396 üzenetére

    Az olasz bajnokság gazdagodhatott volna, csak mire ez előjött még több pénzt jelentett volna 3 csapatnak az SL, így ellene voltak annak a kikötésnek, hogy nem szerepelhetnek más kiírásban mint amiben akkor lehetőségük volt, így meghiúsult a dolog.
    Tény és való, a 12 klubból az olaszok a legkönnyebben megérthetők, bármennyire fáj kimondani, de most hogy no SL el is lőtték a bal golyót a calcio közvetítési jogos biznisz kiiktatásával. A gondolkodj globálisan cselekedj lokálisan elv megfordult náluk és most ez nekik is rossz, ettől függetlenül Agnelli az ilyen mondatai helyett inkább maradjon csendben.

    A BL reform, az FFP rugalmasabbá tételével együtt megint több fokkal dönti nekik megfelelően a pályát, de ez a jajaj krízis, majd százmilliós igazolások nem mehetnek tovább.
    De a felelőtlen gazdálkodásuk eredménye miatt nem lehet ezüsttálcán kínálni nekik a futball minden hasznát, hogy anyagi garanciájuk legyen a legjobb játékosok megvételére.
    A másik, hogy senkit nem akarok megbántani, de egy Arsenal vagy Tottenham mit akar egyáltalán? Azon felül, hogy mindegy legyen, hogy megelőzi őket a WHU és a Leicester és így is jöjjön a nagy pénz. Ott tartunk a Calcioban is, hogy jó esetben a Roma, az Atalanta, a Lazio és a Napoli is fenyegetheti az SL klubok BL helyeit, persze elhiszem, hogy nem tetszik.
    Egyszerűen a BL-ben sem lesz elég ha több a pénz, mert az nem jó ha más is megkapja.
    De sportban anyagi és részvételi garanciát szerezni az minden, csak nem verseny.

    Friedkin sokkal nagyobb potenciálba fektetett be eddig kb 1 milliárd eurót, mint Rocco.
    Ahogy nézem komolyan is gondolja, minden intézkedésük ezt mutatja.

    #148397 sh4d0w: Azért benne voltak, hogy úgy mondjam nem voltak ellen. De így van, éveken keresztül szenvedtünk miatta, a Milan, a Napoli és a Roma is. A pár sejk közben annyit költött amennyit akart, de mindegy is, mert egy BarcaReal, vagy az angolok is könnyebben költenek évi hasraütök 2-300 milliós bevétel mellett 3 év alatt összes sportbevétel +30M€-t mint egy Roma vagy a Milan 80/évből. De látod, semmi sem elég.
    Mondom az évekre összerogyott olaszokat, akik közül a Juve lépett csak viszonylag jókor és erősödött meg még megértem, tényleg így lett volna legegyszerűbb "visszatérni" a térképre, de én a Rómát sem szeretném egy ilyen kivételezettek lufijában látni. Legyen valahol meghúzva a határ, és ne úgy ahogy ők akarják, amikor mindenki dupla távolságra szakadt.

    #148402 Richard!: :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #148409 üzenetére

    Oroszok, arabok, amerikaiak, esetleg ázsiaiak, másoknak meg a hitelezőik akik szintén...

    Amúgy nem értem min csodálkozol, múltkor írtam is, hogy "Én azt mondom jobb a békesség és menjen a PSG-be. Ott Navas is 10 fölött keres és az idei teljesítménye alapján csereérett.
    Talán mindenkinek így lenne a legjobb, nem utálná fél Olaszország."

    Ha az angol big 6-nél lenne kapuskérdés, vagy a BarcaRealnál, akkor ők is kifizették volna.
    Ha megnézed mennyiért ment Courtois és mennyit keres, akkor még jó vétel is volt. Oblak?
    De Gea és Neuer 20 millió körüli pénzéről nem beszélve.
    Glazer bezzeg igazi úriember ugye, a bajbajutott focimentőosztag egykori(?) tagja, nem gonosz orosz és arab, csak egy zsamerikai jótevő. ;] :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Nem tudom mit evett ez az ír kapus, de kérek én is.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Arról szólnak a hírek, konkrétan már a L'Equipe is megírta, hogy Gigio aláír a PSG-nél majd a Rómába jön kölcsönben, a második számú kapusunk pedig Rui Patrício lesz.
    A Xhaka deal is 99%, még a héten bejelenthetik, az ágyúsok Ruben Nevessel pótolják, hát ők tudják, én mindenesetre örülök.

    Kis érdekesség, van jobban vagy hasonlóan kereső, aki sehol nincs... Persze kedvesebb lett volna mindenki szívének, ha Milan legendává válik.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #148476 üzenetére

    Navas ebben a szezonban azért hibázgatott és már 34 éves.
    Gigioval fizu, aláírási pénz, gömböc ártány díjjal tok vonó annyiért igazoltak hosszú távra egy nagyon jó kapust, amennyiből más esetben kb kis túlzással csak a vételárat lehetne fedezni hasonló kalibernél, és ott még arra jön a fizetés. 5 évre egy 40M€-s kapus 8 millás fizuval 80-ra jön ki, Gigio 20 + 5*12 szintén 80. Vettek egy 22 éves korához képest is már kiváló kapust hosszú távra, ennyi, passz. Alisson 5 évre benne lesz igazolási díjjal együtt egy százasban az tuti.

    Maldini jól kezelte a témát, én is ezt mondom már rég, ha valakivel nem lehet megegyezni meg az ártány licitháborút indít rá, annak ajtót kell mutatni.
    Rühellem ha valaki oda szarik ahol enni kapott, és ez hatványozottan igaz arra aki olasz és az adott klub neveltje.
    Remélem Florenzinek megjön az esze, mert különben ő lesz a mi Gigionak vagy Dzsudzsákunk, amit nagyon fáj kimondani. De Tottinak igaza lehetett vele kapcsolatban.

    Ringman: "ki érdemelte meg jobban a csk-szalagot, icardi vagy donnarumma?"
    Nálunk egyiken sem szeretném látni, pedig már Ica is képben van, kölcsönbe jöhet.
    Lehet én vagyok a szemét, de egy Rui Patríciora előbb adnám, mint rájuk.

    Peterhappy: Fun fact következik,
    - a Roma volt a legrosszabb bal lábbal, sikeres passzok lövések alapján. Persze ilyen szinten senkinél sem csak támasztó, ha mégsem meri használni az önbizalomhiányra utal, de Kolarovval elvesztettünk egy jó balost akinek a következő pontban is van szerepe.

    - nem volt közvetlen szabadrúgásgólja a csapatnak a 20/21-es bajnoki kiírásban.

    Ezen segíthet Xhaka, és amennyit én láttam belőle a harcossága is hasznunkra lehet, szükség van egy ilyen karakterre. Nagyon jól leírja a youaremyarsenal, hogy miért kell nekünk.
    Gólok számán kívül minden mutatóban felülmúlja Nevest, akit az Arsenal a helyére hoz.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    "Fonsi focijában nagyon sok lehet egy jó kondiban lévő minőségben is mélyebb kerettel, gyors szélsőkkel, nem is ragozom tovább, lényegében egy mai Chelsea pl iszonyú jól állna neki."
    Ezt írtam május 3-án, nos, nem tévedtem sokat, egy lépésre van a Spurs padjától.
    Van annyira simulékony és alkalmazkodó típus, hogy ne legyen konfliktus, a focijában pedig tudtam és mindig mondtam szurkolói csoportban is, hogy van annyi, hogy nem kell feltétlen leadnia a szintből. Paraticivel majd megoldják, persze csak ahogy Levynek is tetszik.
    --------
    Eközben Sarri aláírt a Lazionál, most tekintsünk el attól, hogy az sslazio.it Maruzio Sarrinak írta a közleményében, az annál érdekesebb lesz, hogy kiket igazolnak neki.
    Gondolom az utánpótlásra nem számítanak, mert ma vált biztossá a kiesésük a Primavera B-be. Szerencsére Tare már alakít, az első fogásuk Dimitrije Kamenovic.
    --------
    A Rómánál újabb tőkeemelés jöhet, a tavalyi felvásárlás utáni 140M€ után most a 2021. dec. 31-es határidőre eszközölendő 210M€-ról van szó, csak előrehozva.

    Ringman: Persze, addig nem is lehet senkit büntetni míg nem indultak el hivatlosan egy nemlétező ligában. Ha mégis elindulnak, na az már problémásabb lesz, mert visszahat a bajnokságokra és az UEFA kiírásaira is. A bajnokságok egy az UEFA együttműködnek, ha nem fogadják el egy konkrét megalakult induló Superligával az együttműködést, akkor majd az SL sem mondhatja, hogy na márpedig de. Főleg, ha mondjuk végül tényleg csak hárman tartanak ki mellette. Cross competitiont nem erőszakolhat rá egy szervezet a másikra.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #148492 üzenetére

    + itt az UEFA jelentése
    Árnyaltabb ez annál, hogy úgysem tehet semmit az UEFA bibibí. :)
    --------
    Btw gratulálok... :C

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #148494 üzenetére

    Na, azért meg ne orrolj rám... :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #148501 üzenetére

    A szom védi azt palit, csak megértem, hogy miért jó ez a PSG-nek. Ezzel ne vádolj már.
    Ha a gömböc féle 20M€ az átigazolási díj pl, gondolj bele, Gigio úgyis kérne alsó hangon 10M€-s fizut ha nem "ingyen 20M€" igazolható hanem 40-50...
    Ennyi az egész, korábban is írtam, hogy Maldini álláspontjával szimpatizálok, hogy tudni kell ajtót mutatni, de nem a vevő a hibás hanem Gigio és a gömböc.

    Mourinhot pedig nem kell védenem, megteszik helyettem még a Spurs játékosok is. :)

    Tibiajax: "így van, jól értesültél, Pellegrini-t szinte biztos hogy elhozzuk suttyó Roma-ból"
    Na, hirtelen kívánatos a római portéka? Ne igyál előre a farkas bőrére, most elválik hogy ki is Lollo valójában. A suttyó rómát máshogy hívják, nem is értem, múltkor gőgös most meg suttyó. Inkább szerveznénk már a topikfocit, hogy kiadd a pályán a feszültséget, adok megint egy gólpasszt na, csak ne legyél már ilyen. :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Peterhappy #148533 üzenetére

    Ott voltál és nem emlékszel? Na majd most lesz video is. :D
    Tibit leigazolja az Arsenal. :DDD
    Csak ne kajabáljon itt a szieszta időben.

    Tibiajax: Milánóban szerencsére nincs gőgösség, ők csak divatosak meg vízfejűek. :D
    szerk. Tudom hogy ezek nekem szólnak. :))

    "tudod, pulóver a hátukra és nyakukba kötve, keresztbe, mennek teniszezni"
    1900-as évek elején voltak ilyen klubok, mindig meleg volt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #148539 üzenetére

    Megint kinyílt a putriajtó.
    Szegény Sarri, az ügynökével egy hónapon át kopogtattak Róma kapuján, erre csak a kert végi pottyantósig engedték.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #148548 üzenetére

    Óóó, ha előbb lépek be ide és csak után nézek rá fb-re, akkor kiképernyőfotóztam volna a kommentet. MU szurkoló írta, hogy végre olyat igazolnának akire szükség van mert abszolút hiányposzt, és rajta kívül már csak cb kéne.

    Amúgy most abszolút adom amit írtál. :K Pont most kéne nekik egy nem csinál ez semmit há nem is rúg kapura egy cselt nem látsz tőle középpályás. :U
    Mondjuk amikor Kanté 13 méterről előtte folyosóval még kitolja oldalra Wernernek miután az ő labdaszerzéséből indult a támadás és még a végén ő is viszi nagy téglán belülre, na akkor azért tikkel a szemem. :DDD :))

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #148575 üzenetére

    A tippverseny utolsó helyezettje érdemelte ki, az én ötletem volt. :U :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt


    ...és tudják ♥

    Forza Azzurri! :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz dangerzone #148603 üzenetére

    [Itt többet] is találsz.
    ---- ----
    Ez tizi volt biza.
    De ha ez még belefér akkor konzekvensen férjen bele ha nem a kéz kereste a labdát.
    Persze össze vissza fogják fújni továbbra is, nem reménykedem.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #148610 üzenetére

    Nem vagyok hang, ha utolsó leszek felveszem.
    --------

    Köszi Demiral! Jót tett a közeg!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Na jó ez a bíró retardált, amikor Immobilét lerángatták a labdáról azt is csak nézte, most a durvaságot Barella ellen szintén.

    Olaszok sebességet váltottak.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #148617 üzenetére

    Szeretem azt a filmet, nagyon eltalálták a hangulatát. :)

    Richard!: Pssszztt. A holland az tabu. ;] :DDD

    Ott a 2! :C Immobile... de már Spinazzola lövése is adta volna.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ugye jól láttam, hogy a nyitómeccsen nem volt térdeplés?!
    Csak hogy haladóék jól érezzék magukat és lehessenek írek vagy angolok, esetleg románok inkább.
    Majd amikor a skótok előtt letérdelnek az angolok arról lesz pár kép a falon a skót pubokban. :D 💪🏼

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Édes Istenem, ne.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz atee_13 #148684 üzenetére

    Asznám szájba ezt a vén aszt mostmár.
    "Mi kell jobb hír folytassátok, stabil, na."
    Stabilan stoplissal rárúgnék a fejedre te retek.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #148866 üzenetére

    Akkor ajánlom az olasz és dél-amerikai stúdiós sportműsorokat. :D ;) Sőt, még az időjárás jelentés is vagány. :DDD

    F**zfejhez még annyit, mert nem láttam a videóban, hogy amikor újrakezdték a meccset átváltottak a stadionra, de még mondta a hölgy, hogy biztosan megpróbálnak erőt meríteni egymásból stb amikor azt mutatta a kamera hogy összekapaszkodnak a dánok és beszélnek. Erre megszólal a seggszáj, hogy mi másról lenne szó most, hát a futballról, nem is érti...

    ps. Nem vagy "te tuskó". Én is pont leszarnám, hogy a csapatom gyengül, itt kicsit komolyabb a tét.
    --------
    Nem tudok mást kívánni, csak a legjobbakat és hogy maradjon a futball közelében, akár pár éven belül Dánia szöv. kapitányaként. Ahogy Totti írta "I numeri 10 non mollano mai. Forza Christian siamo con te!" ♥
    Aki egyszer romanista örökké romanista!

    Az orvosok, Kjaer, Schmeichel, Dánia, sőt a játékvezető előtt is le a kalappal. Nem beszélve Pahjanpaloról, aki az első finn EB gólt nem ünnepelte meg a történtek miatt.
    Mind óriási emberek!

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Panddeeevvv mit művelsz öreg?!
    Mindig ellenünk voltál, de le a kalappal.
    Bravo!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #148901 üzenetére

    Azért nyugtass meg, hogy legalább a Heinekenes vörös csillag tetszik... ;] :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #148914 üzenetére

    Szegény ember Ibrahimovica, azaz Arnautovic bepüfölte a harmadikat majd idegrohamot kapott. :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz forceberg #148926 üzenetére

    Jujuj, nézd meg az ausztrálok elleni Totti tizit, acél idegekkel bevarrva, vagy lábtörés után a 2006-os gólpasszait, vagy De Rossi oktatófilmes tizijét a döntőből, 23 évesen, rakéta a ficakba.

    Nem baj, a lazio is adott azért a vb kerethez egy Peruzzit és Oddót.
    Megnéztem, a 0 és 22 perchez kellettek is az acél idegek. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz forceberg #148932 üzenetére

    Nagyon jól tudom, hogy nekem jönnek ezek a csípések.
    Tibitől is megszoktam.
    Nem is hagyhatom szó nélkül :D , volt még két romanista de ők kikoptak, már "csak" Vond maradt aki legalább szimpatizál a Rómával.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Kis Yarmolenko gól! :C

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák