Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    Ez csak egy játék, nem a történelmi hűség a célja. Engem is bosszant néha a csapattársak vélt vagy valós lámasága, ill. a tankok közti erőegyensúly súlyos eltúlzottsága, de valakinek veszítenie is kell. Meg aztán sokszor én is balfék vagyok, csak röhögök magamon. Így legalább kiszámíthatatlan a dolog, az erő és a taktika nem minden, kell a szerencsefaktor is, hogy most épp melyik passzban vagy az MM-nél. :)

    Mondjuk a Type59 (ezt egyáltalán minek tették bele a játékba?), a T34-85, a JgdPanther és a francia dögök kifejezetten bosszantóak. Utóbbi különösen megmosolyogtató annak tudatában, hogyan muzsikált a francia hadsereg a háborúban (én pl.: nem is tudtam, hogy voltak tankjaik is), de mint írtam, a történelmi hűség itt sokadlagos szempont.

    Szal szerintem nem kell ezt ennyire komolyan venni. Ingyen van, próbáljuk élvezni a morgolódás helyett.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Aktív témák