Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz Darkmind #2031 üzenetére

    Én tapasztalataim szerint ez AC lesz. AC membrán alatt azt értjük ami benne van, és "pumpál". Mivel ez az egyetlen közeg ami a benya, és az olajtér között van, itt a legesélyesebb. Ami "alatta" van, a tömités, az itt nem játszik, max engedi az olajat, de amiatt a benya nem közösülhet vele.
    A belső membránja engedhet, egy esetleges átszakadás miatt, ami miatt kevesebb benzint képes szállítani, mert egy része az olajtérbe kerül (gyengeség). Az átszakadás nem feltétlenül látványos, van hogy nem, vagy alig látszik. Nem tudom, milyen AC van fent ezeken, de nyillván kapható hozzá külön membrán, igény szerint zsiruj AC, utóbbi eset kényelmesebb mutatvány szerelés szempontjából. Megoszlanak a vélemények hogy mi a jobb, egy utángyártott uj AC cakkpakk, vagy a gyárit felujitani, értelemszerüen eredeti alkatrészekkel. Én az utóbbit választottam a farosnál, egyúttal a visszacsapószelepeket is cseréltem, hamár szétszedtem.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák