Új hozzászólás Aktív témák

  • bunddog

    tag

    Hali!

    Rég jártam itt a topic-ban de most nagy dilemmában vagyok kormánycsapi ügyileg.

    Vannak az egységes jelölések hogy EC, ZS és IS amit értek is de van press fit meg drop in is.
    Nekem Ritchey Zero Logic (nem taper) van de a "szabad" golyókosaras verzio ami nagyjából így néz ki:

    felül és alul is a csésze be van "nyomva" a vázba és a golyókosár abban fekszik.

    A lényeg hogy crown race-t keresek vagy csak alsó részt a crown race miatt ami a villanyakon ül, hogy ha átraknám próbaképp vagy télre a merev villát, ne kelljen az egyikről lefeszegetni és ráütni a másikra.

    Szóval a kérdés hogy a Comp Press-fit verzió crown race az passzolhat e?? :F [pressift]

    Nekem úgy tűnik hogy ezt a fajtát ami nekem van nem nagyon lehet már kapni, a comp press-fit ami talán a legközelebb áll hozzá, de ezt már rakattam egyszer egy cube vázba és bár látszik a golyókosár de ez ilyen félig zárt cucc.

    Tudom az is megoldás lehet hogy cseréljem és egyből vegyek egy lower part szettet vagy egy crown race-t plusszban :DDD de jó lett volna egyszerűbben megoldani.

Új hozzászólás Aktív témák