Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Ma, második nekifutásra sikerült felmenni a Mecseken pihi nélkül (na jó, egyszer félreálltam lefényképezni egy szarvas bogarat, jah meg még a domb alján haverkodni egy teknőssel).

    Mobilra nincs ötletetek, h hova kellene rakni, h lássa a műholdakat? Nadrág zsebemből már nem lát ki. :W Pedig most nagyon kíváncsi lettem volna, h mennyi szintet másztam. :(
    Meg is vagyok dögölve, jót fogok aludni. :))

    Ami fura, h a lassú mászás után lefelé gurulva a hátsó fékem elkezdett nyöszörögni, meglestem, majd látom, h más vmi elkezdett belemarni az abroncsomba. :W
    Mindkét oldalon. :Y
    Kavics nincs a pofák közt, még ott helyben kiakasztottam és jól összekentem a kezem, amint simogattam a fékpofákat, de nem éreztem semmi beszorult oda nem illő dolgot. :F

    Holnap első dolgom lesz kioperálni és megvizsgálni közelebbről.
    Amúgy ha a pofákon még megvannak a "blokkok" és a köztük lévő árkok még nem tűntek el, akkor még nincs elkopva, ugye?

    szerk: jut eszembe, mivel csak egy féket használtam (kíméltem a hátsót a továbbiakban), ezért a hosszú lejtőn egy idő elkezdett nyöszörögni (vagy talán vinnyogni? már nem emlékszem, de hangja volt) az első fékem is. Furcsállottam, félreálltam és éreztem, h bizony felforrósodott a felni. Ez a hang gondolom a hőmérséklettel jön elő.
    A kérdésem az, h ekkor leszálltam róla egy kis ideig, nyílván, de amikor elkezd hangoskodni a hevülés következtében, akkor ez még egészséges határ? Tehát ez jelzi nekem, h elérkezett a tűréshatárhoz? Vagy már ezt is el kéne kerülni?
    Mi történhet legrosszabb esetben? Eldurran a belsőm?
    Annyira nem volt forró, h ne tudtam volna megfogni.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák