Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    válasz tzimash #11339 üzenetére

    Próbálgattam ma a hátsókerék felemelést az első fékkel. Hát, hogy is mondjam... Nem rendelkezem trialos tehetséggel. :D Meg van a hátsó féknek is a létjogosultsága, pl. télen csak azzal lehet farolni és sárban sem túl egészséges elsővel fékezni. Egyébként hosszú lefelén tök jól lehet szakaszosan fékezni a két fékkel.

    Úgy látom szűkebbre kell húznom a nadrágszíjat. Suli+bicikli+szgép+tanulás nem megy egyszerre. :( Főleg, hogy ha hozzáveszem a fakultációs tárgyakat és a plusz órákat. A nap is korán tér már nyugovóra. Szerencsére a sötétet már tudom vágni egy fórumtársnak köszönhetően. Ugyan mostanában nem túl aktív, de csak alakulni fog valahogy.(ludsimon)

    A vuelta király etapa nekem is megvolt. Kazettáról tudtam csak utólag megnézni. Cobo nagyon odacsapott a lovak közé! Ez már kamerán át nézve is meredek volt. Contador mászása elég rég óra a kedvenceimben van YT-n.[link]

    (#11347) Ariadne: Milyen jó... Nekem is hasonló problémám van, csak pont ellenkezőleg, felfele. Találtam a környéken egy elég combos földesutat. Lefelé csak fékezni kell. :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák