Aktív témák

  • datten

    csendes tag

    opel8v fórumtárssal lenne egy kis problémám,igazából nem is vele hanem a hirdetésével.Csak a tisztán látás miatt írok ide.Én nem erőltettem rá senkire a cserét.A fenti fórumtárs ajánlotta be a cserét amire én NEM mondtam nemet.Úgy gondolom hogy ez a hirdetése nagyon is személyes és rám tekintve megalázó,lejárató!!!Alapvetően arról van szó a fenti aprójában,hogy én gányoltam és próbálkoztam a kártyák kontár módon való javítására.Pedig ez éppen nem így van,nem javítom a hibás kártyákat hanem javíttatom.
    Az egyik Ő És még véletlen sem küldte vissza élből a kártyákat ahogy valaki állítja mert másfél hónapot volt nála.A másik emberke akitől már vettem karit és javíttattam is vele pedig Ő lenne.Természetesen ezekkel a szakemberekkel semmi problémám nincs.
    Azzal sincs probléma hogy engem ide beírt ez a ph-s kolléga,azért mert neki nem feleltek meg a vga-k.De viszont én arról nem tehetek hogy nem tudja javítani őket.(de ha tudta volna akkor vajon ideírt volna?)
    Nagyon szépen kérném egy MODERÁTOR segítségét,hogy a nevemet távolítsák el a hirdetéséből,mert ez rám nézve nagyon is személyes és lejárató.

Aktív témák