Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare666

    tag

    Üdv. Szép lassan összerakom már a készülék beállításait, de lenne egy két kérdésem, de előbb néhány alap info:
    Speedport W 724V - Utána egy Zyxel Switch - NAS326-os (Firmware version:V5.21).
    Speedportban beállítottam manuálisan a Nasnak a címet.
    mycloud.zyxel.com-on DDNS megcsináltam a magam kis címét, de ugyan arról a hálózatról megnyitva a címet a router login oldalát nyitja meg. Külső hálózatról (mobil netről) pedig nem történik semmi (weboldal nem érhető el). Akkor ezt a funkciót nem is érdemes erőltetni vagy én rontok el valami beállítást?

    Következő: olvasgattam jó néhány oldalon keresztül, erről az upnp-ről, elviekben a speedporton lehet engedélyezni, mert Found UPnP supported router eredményt el tudok érni az oldalon. De mivel szeretném elérni távolról is a Nas-t, hogy tudjak feltölteni FTP-n rá (mobilneten keresztül) akkor inkább biztonságosabb ha kikapcsolom és egyesével állítom be a portokat? (Zyxel drive jól működik, de az csak képeket és videokat enged feltölteni)
    Én mondjuk mobilról szeretném használni Total commander Ftp plugin eléréssel.
    Köszi a válaszokat előre is.

Új hozzászólás Aktív témák