Új hozzászólás Aktív témák

  • Istv@n

    aktív tag

    válasz bexinho23 #384 üzenetére

    Hello!

    Sorban haladva válaszolok, amire tudok:

    1. Hivatalosan nincs plex, de viszonylag egyszerűen fel lehet rá tenni. Én megelégedéssel használom, de vannak rossz tapasztalatok is vele. Olvass vissza egy kicsit. Ja és ez esetben ez nem kliens, hanem plex szerver...

    2. Kicsit másképpen, de kb igen. Kivéve a teljef ffp csomagot. Az kivétel nélkül kinyírja a webes felületet és instabilitást is okoz.

    3. Gyárilag telepíthető rá, webes felületről.

    4. nekem 120-as netem van, azt ki tudja hajtani teljesen és közben lehet a plex-szel filmet nézni. 1 stream-et biztosan kiszolgál fhd-ben, többet nem próbáltam. (Ha a letöltés fullon megy, kb 65-70% a cpu terhelése)
    Transmissiont én a gyári beállításon hagytam, ott 5 letöltés lehet egyszerre aktív, a globális partner korlát 140-en van.

    5. Biztosan meg lehet oldani, akár smb protokollon, akár ftp-n keresztül, amit a telefonod tud. A gyári zyxel alkalmazások nem tudnak szinkronizálni emlékeim szerint, bár régebben néztem őket, azóta bármi lehet. Ott van még alternatívának az owncloud, ami szintén telepíthető rá, ez amolyan saját dropbox... Telefonos kliense is van, fotó szinkronnal.

    6. Ha transzkódolást szeretnél, akkor a zyxel ára elé írj egy egyest minimum és ott nézelődj. A gigabites hálózatot majdnem kiakasztja, úgyhogy a 4k stereammel nem lesz gond. (feltéve, hogy nem egy 802.11b-s wifin keresztül szeretnéd megvalósítani.)

Új hozzászólás Aktív témák