Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz tvamos #4702 üzenetére

    Nos, akkor meg ha nem próbálod, ne is ítélkezz felette. Majd alkotunk róla mi véleményt :)

    Hogy milyen mértékben fejlődtek egyáltalán nem lehet felülbírálni csak azért, mert mondjuk a készülékek tervezői is jelentősen hozzájárultak az elkefélt GPS-hez! Nem Kis szar gyártók, nagyobb nevesek is.

    Ezt is tudjuk. Volt nem egy olyan készülék, ZOPO, pl ,amit GPS buhera után ment rendesen... Nem az MTK kefélte el... Azt sem.

    Nekem érdekes módon egy alsókategóriás, 85$-os tablet gond nélkül elnavigált több nagyvárosban is , oda ahova szerettem volna :), kétmagos MT6572-es, Google Maps, mobilnet, és GPS segítségével.

    Nem tévedtem el, vitt ahova kell. Aláírom volt olyan cuccom is, amiben dobált a GPS, de egyiknél se kezdtem el mókolni vele, mindet úgy használtam ahogy volt.

    Hogy lesz-e belőle BMW, szerintem nem akar azzá válni. És engem hitvita szinten se érdekel, ha jól működik.

    A Skoda se akar BMW lenni, és mégis a VW egyik legjobban menő csoportja lett :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

Új hozzászólás Aktív témák