Új hozzászólás Aktív témák

  • Lotusomega

    senior tag

    válasz Adamyno #10223 üzenetére

    Trob1 kolléga tökjól leírta nekem
    (remélem nem baj h megosztom)

    -Felmásolod a neked tetsző TPT-t (image mappa, benne a .bin), az IceArmor romot és az újabb (4.0.1.5-ös) recovery zip-et is az sd-re.
    Utána 2 lehetőség lesz:
    Vagy:
    - nyomod a MENÜ+HANG FEL gombokat, és így bekapcsolod (POWER), mire elkezdi csinálni a tpt-t. Ha kész, mikor a ZTE logo-t látod, kiveszed az akksit, majd visszateszed
    Vagy:
    - a gyári Romból elindítod a Beállítások/Telefon adatok-ban legfelül a: System updates (vagy rendszerfrissítés, vagy hasonló), újraindul a telefon, mire elkezdi csinálni a tpt-t. Ha kész, mikor a ZTE logo-t látod, kiveszed az akksit, majd visszateszed
    Ha megvan:
    - nyomod a HANG LE+POWER gombot, bejön a Recovery (3.x.x.x.), nyomsz 1 install zip from sd-t és betallózod a már előzőleg felmásolt 4.0.1.5. recovery zip-et, aztán yes. Ha kész, nyomsz egy Reboot Recovery-t (asszem az Advanced menüben találod) hogy elinduljon az újabb Recovery
    - Utána Install zip from sd és betallózod a Romot (Ice Armor), aztán yes
    - Reboot System Now és vársz

    Itt csak az nem világos nekem, hogy a tpt-s partícionálás után hogyan lesz nekem clockwork a telon, ha megcsinálta a particionalast, mivel jelenleg sincs rajta, vagy azt a tpt-s particios cucc felrakja alapból?

Új hozzászólás Aktív témák