Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz killbull #9220 üzenetére

    Ha nem tölt be az az elem (pl doubleclick-é), ami létrehozná a közlés lehetőségét, hogy most ide lehet reklámot küldeni, akkor már ott meg van akasztva az egész ellenőrzés -ha így működne ez a friss-, de ezt nem tudom én sem (még ;] ) csak ezért akadtam bele a mondatodba (picit erőltetve).

    Off, de ezért merem ajánlani a ublockot hard mode-on, mert kényszerít arra, hogy az új weboldalakkal foglalkozz. Ha foglalkozol velük kirajzolódik, hogy mi akarna mit betölteni, és az mit csinál, és milyesféle dolgokat tölt be az oldalra. Így megtanulható sok minden. Ez független attól, hogy most ki melyik oldalt fehérlistázza, vagy melyiket nem. Mielőtt nem használtam nem tudtam, hogy mi a cloudfront.com, shopify, akamai, vagy hogy mennyire sok helyen van ott a gstatic a capcha miatt. Mostmár tudom! :R

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák