Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Zsoxx #5768 üzenetére

    Oksa :)
    Valami 100 dolláros kupont adtak bemásolom ide sajnos Angolos tudásom szegényecske egy kicsit :(

    Most írták Gmailen,hogy a Google+ fiókomat megszüntetik.
    Ugye nem tartozik a csatornám oda (láma kérdés ) :F :W

    The Brandzooka Team hello@brandzooka.com a(z) bounce.s10.mc.pd25.com domainen keresztül

    Going to the gym and getting in shape is a great resolution, but you know what we think is even better? Landing your video ads all over primetime TV and the web, and we have a little something to help you start your year off right.

    Just use the coupon code goals100 to launch a $100 campaign, totally on us. Go on, launch your first Brandzooka campaign and feel that sense of accomplishment wash over you without even getting up from your desk. Now that’s what we call achieving your #goals.

    Jenna Bee jenna@brandzooka.com a(z) bounce.s10.mc.pd25.com domainen keresztül

    Szia újra!

    Biztosítani akartam, hogy a legújabb ajánlatainkat ingyenes kampányt indítsák a Brandzookán .

    Nagyon örülünk minden új funkciónknak, és szeretnénk, ha kipróbálnád őket! Az 50off ajánlat kóddal kipróbálhatja őket kockázat nélkül vagy költség nélkül (anélkül, hogy hitelkártyát is belépne).

    Van valami, ami visszavonul a dobásról? Ha kérdése van a platformmal kapcsolatban, vagy tanácsot kell kérnie az első kampány elindításáról, itt vagyok a csevegéshez. Nem várhat, hogy a kampányunkat a platformunkon látjuk. :)

    Éljen,
    Jenna

    Jenna Bee, platform társult
    720.669.7915 brandzooka.com
    Tervezzen találkozót Brandzookáva

    Nem tudom ki ez,és mi ez az oldal,de félek nehogy leszipkázzák a fizumat,vagy gondolnak egyet,és leszednek 100e reket :F :R

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák