Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz KamuMazsola #19946 üzenetére

    Ez nem nyafogás, csak közöltem egy tényt, miszerint amekkora tételben a telefont gyártják, biztosan lett meglett volna 0,2$-ból egy vacak fólia, ha már nem garantál a gyártó semmilyen védelmet az üveggel kapcsolatban. Eddig 2db elephone, 2db jiayu, 1db feiteng samu klón és 1db oukitel telót vettem külföldről és egyik se volt 200$-nál drágább, sőt, ezekből több a 100$-t sem érte el, mégis volt rajta gyárilag fólia és volt amihez a dobozában volt 1db tartalék is. Túlreagálom a wifi-t? Ne mond már hogy az normális hogy anyám 80$-os oukitel telója alapból 150mbps sebességgel kapcsolódott a hálózathoz, és az itthon lévő 2db elephone is így működik, ellenben egy újabb modell, ami ráadásul dual bandos, csak mókolás után képes erre. Mert persze, egy weboldal betöltődik akár 5 másodperc alatt is két fallal távolabb, de próbálj meg 4 megabites sebességgel videót, stream-et nézni. És ahogy látom mások is bosszankodtak ezen, sőt, megtalálták a megoldást is rá. Akkor ők is túlreagálták, semmi szükség nem volt rá, feleslegesen dolgoztak rajta? Tényleg nem értem, valaki magyarázza el, mi az értelme annak, hogy a rendszer csak 72Mbps sebességgel engedi csatlakozni a wifit?

    (#19945) Imi1981 Nekem 100/50-es net van, két elephone 70-80/50-et tud. Xiaomi meg ugyanott ahol a másik kettő (2 lépésre a routertől) 30/35.

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák