Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    válasz nagyra #11334 üzenetére

    Igazából nem az akadásról van itt szó, de azért nagyon köszönjük tényleg, meg amiket írtál! Hanem, hogy fél sötétben már csíkos, minősíthetetlen felvételeket csinál. Kb. mindenki megelégedne már azzal, hogy ha full hd-ban, 30 fps-ben végezné a dolgát.

    Gloob: Igen, előző telefonjaim tű élesen vették a videőt minden bulin és fél sötétben is, pedig nem drága, használtan 40-50 ezres telefonokat vettem, de nem fogom eladni csak emiatt! Inkább keresem a megoldásokat, mert tuti szoftveres dolgok miatt ilyen az egész, próbálgatom az appokat, melyik vesz fel jobban sötétben, meg fényképez, vannak komoly appok cinema fx meg igen google camera és társai, de nem látok különbséget egyenlőre nagyon, pedig gépre lementem és összevetem. Nem akarom én állítgatni órákig ezeket, hogy jó képeket csináljon, meg videókat vegyen fel, alapból nézem melyik csinál jobb fényképet vagy videót, egyenlőre egyik sem nagyon.

    [ Szerkesztve ]

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák