Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz ProEvoFan #50732 üzenetére

    Jó, azért egy feltöltőkártya rendelésnél ilyen hiba pont nem jöhet elő. Ennek ellenére megértem, hogy másnak pont nem jöttek elő ilyenek, esetleg mások az igényei (pl. megértem, ha valakit egyáltalán nem érdekel a borító), vagy teljesen elégedett velük.

    3L1T3: írtam még akkor az info@konzolvilag.hu-ra, azóta sem kaptam semmilyen választ...
    Szerintem fontos ez a dolog, egyáltalán nem kezeltétek ezt a panaszt, illetve elvárnám, hogy ne arab borítós játékot kapjak, hanem angol vagy magyar lokalizációjút.
    Más helyen pl. tudták jelezni előrendelésnél, hogy az adott játékból csak német borítós érkezett, érdekel-e így is?

    Igazából az SX rendelést megjelenés napján átvettem a Media Marktban, PS5-öt meg majd veszek, ha már szélesebb körben elérhető lesz, nincs túl sok kedvem beszállni ebbe a mikor hol van drop játékba (a régi címekre pedig addig ott van a PS4 Pro).

    Az tény, hogy rengeteg üzlet nagyon inkoerrekten állt az előrendelésekhez az áremelésekkel, illetve azzal, hogy magánemberként kiárulták drágábban a készletet (nagy részüknél eddig sem vásároltam, ezután végképp nem fogok), ezt elismerem, hogy korrekten csináltátok, hogy nem mentetek ilyenekbe bele. De ez kellene, hogy legyen az alap!
    Szóval azért, mert a konkurencia nagyon alacsonyra tette a lécet, szerintem nem kellene arra feltétlen büszkének lennetek, hogy ti úgy teljesítetek, ahogy normálisan elvárható lenne. Szomorú képet fest az egész itthoni konzol piacról, hogy a normális ügymenet már érdemként van kezelve...

Új hozzászólás Aktív témák