Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz IntelKiller7 #49317 üzenetére

    Én ezt tudom, az utolsó mondatodra reagáltam. Imádok vezetni, de időnként pont elég a valóságból. Néha jó lenne egy szakadt Lada (nem VFTS), amit nem sajnálok.

    Nem kellene ráfeküdni fél percig a dudára, ha valaki rám gurul. Nem érdekelne, ha leviszik az autóm elejét, miközben valaki a mellettem lévő parkolóból kiáll. Nem érdekelne, ha valaki előttem büntető fékezik, vagy index nélkül rámhúzza a kormányt az autópályán. Vagy 100 -zal kijön élem a belső sávba, miközben én többel megyek. Nem érdekelne, ha rámtolat a póttal egy kamion. Vagy az sem, amikor a körúton pirosnál állva belém hajt totálba hátulról egy furgon. Az is kevésbé zavarna, ha olcsóbb gumit használhatnék ezekre a szuper pesti/magyar utakra...stb. Még sorolhatnám.

    Szóval értem én, hogy fontos a fizika egy autós játékban. Tetszettek a fent említett játékok is...de tök jó tud lenni egy fun game is. Akár a még nem említett Wreckfest IS.

    Aláírom, hogy cégen belül egy Dirt 2.0 és egy Dirt5 egészen más élményt tud adni az otthoni autózásnak. Csak nem mindig akarok ennyire komolyan autózni.

    NoMagix:
    Az is meg volt. Illetve a 3 kerekű autócsodával való versennyel küzdöttem egy darabig. Amikor kamionok ellen kell menni. Nem túl nagy sikerrel, de majd visszatérek. :D Az kellene az utolsó achihoz.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák