Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz beyruth82 #86126 üzenetére

    Hát de ez az, hogy amúgy meg elég egyenesen vezet a játék, ha a pályákon van több bejárat is, abból általában csak egy vezet tovább, a többi az ilyen mini dungeon, amiből a végén csak vissza kell jönni az ajtóhoz. Szóval nem rémlik, hogy nagyon lett volna választásom, hogy merre menjek. Nem akarok tovább spoilerezni, de volt egy rész, ahol elvben három felé lehetne menni, de ott is csak egy helyet engedélyezett. Nem lehet, hogy a youtube videós visszament valamiért? Én is volt, hogy kihagytam egy ajtót, utána visszamentem, hogy mi volt az, és persze csak egy előbb említett dungeon. Úgyhogy nekem az az érzésem, hogy nem mehetek rossz helyre, itt inkább a nehézségek közti különbségeket látom. Egyébként mindenféle fegyvert, meg idézést valami boss után kaptam, vagy dungeon végén. Jobban mondva egy cuccot kaptam, amiből a bázison lehetett képességet csinálni. A fegyverfejlesztő melletti lány tudja ezt megcsinálni.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák