Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokifalo

    aktív tag

    válasz hombre[EU] #13603 üzenetére

    ezt a crossgen dolgot nem igazán értem abból a szempontból, hogy ki lesz az az elvetemült, aki mondju egy COD coldwar crossgen multiba seriessel és főleg kontrollerrel ugrik majd be. Én pl. nyomom a COD WWII-t, a ground war módot szeretem, max 10 játékból tuti 2-3x vagyok top3-ban, de sokszor top1. Ehhez képest most a series x miatt eladtam az one-x-et én is 2 hete, a gépemen rajta van a COD WWII Steam-en, most ráfanyalodtam, mivel a series x-hez nagyon fájt a fogam egy elite series 2 kontrollerre megvettem azt korábban, és azzal álltam be a pc-n tolni. Direkt a ravaszt úgy állítottam be, hogy csak hozzzá kell érni, az alsó elefántfülre pedig a tárcserét. És nem a 4K-s 60 Hz tévére mentem, hanem a 144Hz-es elvileg 4 sec-es VA paneles gamer monitoromra.Gondolom senkinek nem okoz meglepetést hogy 20 meccsből 21x lőttek sz@rrá... utána már csak azért is ráfeküdtem, és toltam egy top1-et, úgy hogy a többiek 1000-s szinten voltak, de vért izzadtam. Az biztos hogy erősen mazo az aki pc ellen fog menni kontrollerrel még elite2-vel sincs sok esély egér ellen.Sajnos a normál kontrollerrel nem tudtam már így kipróbálni, de el tudom képzelni hogy ha így 1mm-es holtjátékkal hátrányban voltam, akkor mi lett volna az 1 cm-es ravasz reakcióval...Remélem a crossgent ki lehet majd kapcsolni konzolon. mielőtt valaki arra gondol a gépem volt kevés, azzal nincs gond, 5700XT nitro stb úgyhogy szimplán az egér/kontroller harc volt a szívás

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák