Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birorichard

    őstag

    válasz parandroid #93762 üzenetére

    Nem az a box, és nem is a box hibája, inkább csak a gondja-baja, hogy kevés színvonalas történet-orientált single játék van rá, hanem az ms-é, úgy látom, hogy ők inkább a BC-be fektettek, mint új címekbe.

    "Nyilván, aki most kezdi a gamer-karrierjét, vagy most találkozik először egy-egy műfajjal, annak más lesz az életre szóló élménye..." - ebben teljesen igazad van, kevesebb az álleejtés, ahogy öregszik a gamer, és kevesebb olyan jó élményt képes kiváltani egy játék, ami csak a műfajon alapszik, szóval már engem sem köt le egy játék csak azért, mert dejó, kontroller+tv/monitor, de engem pl. az Alan Wake, QB, Witcher-ek, Mass Effect-ek, Bishock-ok, stb., ennyi ami hirtelen eszembe jut, olyan élményekkel gazdagítottak, amiknek örülök, hogy részese lehettem, és ebből nem egy a közelmúltban volt.

    De igen, egyre több a tartalmatlan, csak a látványra építő játék, és a mi generációnk is látta már, amit eddig lehetett ebben a műfajban, épp ezért kell megbecsülni azokat a címeket, amik mégis működnek, legyen az pc, ps, xbox játék, mindegy.

    (#93764) frankdelgado: ezt a lekezelő stílust tartogasd már otthonra. Mit olvassak a sorok között? Előbb írj is valamit "oda". Egyáltalán nem konkretizáltál semmit, csak leugattad a fórumtársad egy olyan témában, amihez közöd sincs, hisz nem játszottál azokkal a játékokkal. Ha meg nem szotyizni jársz színházba vagy a mobilodat nyomkodni, akkor lelkes fogyasztóként tudhatnád, hogy mitől dráma egy dráma, mitől működik-nem működik egy történet, mitől mész haza úgy, hogy hú bazmeg, ekkora katarzist sem váltott már ki régóta egy darab sem. Ha ezt mind felfedezed, könyvben, filmben, zenében, de a játékokat élből elutasítod, akkor már ne is haragudj, de az nagy szegénységre vall.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák