Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkas90

    senior tag

    válasz mr.tamasbiro #60145 üzenetére

    3 féle forgatókönyv van.

    Sokat használod a boxot -> instant on
    Keveset használod a boxot, de nem leszel mérges ha nem feltétlen tudsz azonnal játszani -> energiatakarékos.
    Keveset használod a boxot, akkor is rövid ideig tudod és nem tudod chekkolni a frissítéseket -> instant on.

    Egyszer 1 hónapig energiatakarékoson volt végig, majd leültem volna játszani.
    Első játék -> 1 gigás frissítés. Oké keresek mást -> 2 gigás update. Oké akkor játszunk valami mással...aztán a háttérben töltögette a dolgokat.
    Nem olyan gyakoriak a frissítések, de van olyan ismerősöm aki heti 2-3 órát tud összesen játszani. Nála fontos, hogy ne telepítési csíkokat kelljen néznie, hanem leül és nyomja.

    Az instant onnak van még egy hátránya ha érzékeny a füled, akkor lehet hallani fogod ahogy a tápban jár a ventillátor. Egyébként nem fog elromlani a géped az instant on-tól. Tehát ettől nem kell félni.

    (#60146) sirszevenap

    "Kikapcsolva is zabálják az áramot az új konzolok

    Xbox One fogyaszt kevesebbet a PS4-nél (112 wattot a 137 watt helyett), ám a készenléti üzeme az új Playstationnek takarékosabb: 8,5 watt a 15,7 watthoz képest."

    Ezekkel az adatokkal számoltam neked. Tehát még mindig nekem van igazam. 3000 forintot 600 óra xbox one bekapcsolással termel neked csak az xbox. Mellé persze ott a TV is ami 70W körül eszik (vagy többet), de mint mondtad nálatok az xbox nélkül is fut, tehát nálatok csak az xbox miatt van havi 3000 ft extra költség.

    ui: Arról nem is beszélve, hogy egy csúcs PC-ben csak a videókártya több Wattot megeszik, mint egy egész xbox one/ps4.

    [ Szerkesztve ]

  • válasz mr.tamasbiro #60145 üzenetére

    Nincs olyan, h ajánlott, egyikkel sem lesz "gebasz"! Azt használd ami az igényeidet kielégíti.
    Én hetente-kéthetente egyszer Instant-on-ba teszem a letöltések miatt (kb 24 órára), de egyébként energy-saving módban megy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák